Gostišče - gorenjska

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

tema odprta - 11. feb 2007 20:23 | ogledi: 8.517 | odgovori: 15

Lep pozdravček.

Zanima me, če mi kdo lahko pomaga za moj problem. Nampreč iščem gostilno, kjer bi imel živo musko ob sobotah al pa petkih zvečer. Nekje na Gornjskem.

 

Če kdo katero pozna, naj mi to prosim sporoči. Najlepša hvala, Kaja

kaja27

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

12. feb 2007 8:17

Tudi mi imamo ta problem. Nikjer ni DOBRE muzike in dobre hrane. Jaz poznam samo hotel na Šmarjetni gori, ampak tam igra MOdrina, ki nam ni najbolj všeč. Je bolj za starejše (nad 50), vsaj mislim tako. JORDI

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

12. feb 2007 8:33

Kaj pa Mihovc v Pirničah? marelica

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

12. feb 2007 16:25

Gostinstvo Joštov hram Posavec. Imajo zelo dobro hrano. Včasih so živo glasbo imeli v petkih in sobotah, nisem pa prepričana, ali je bilo oz. je še to stalno, ali samo v času prednovoletnih zabav. Tudi eno 50-letnico smo tam že praznovali, pa tudi ne vem, ali je bila glasba že itak, ali je bila posebaj naročena. Nena

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

12. feb 2007 17:15

Kaj pa mogoče gostišče Tulipan v Lescah? lahko se pozanimam pri lastnici če imajo živo muzko Marjeta Žniderčič

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

12. feb 2007 21:18

Ojla!

Zelo ste mi pomagali  pri iskanju gostišča. Imam že rezervirano v Pirničah. Sedaj sam še upam da bo dobr, ker  gospod, s katerim sva govorila po telefonu je bil zelo prijazen, pa še pravi datum so imeli frej.

Res hvala marelici za idejo. Na Posavcu smo bili pa lani, ko je mami praznovala 50 let.

Lepo se imejte!

kaja27

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

13. feb 2007 17:18

kaja naši radi zaidejo tja, da se mami napleše. Upam, da vam bo všeč. marelica

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

13. feb 2007 21:31

ja tut jest upam, bom sporočila: Mamo konc marca. kaja27

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

8. apr 2007 9:40

No mi smo bili v gostilni Mihevc in kot sem boljubila je tukaj komentar. imeli smo se fino, muska nas je full presenetila, saj ponavadi v takih primeih, kjer je živa muzika nega igrat ob polnoči, tukaj pa je igrala so pol dveh zjutraj, res fino, sicer so ob enih hoteli zaključit pa smo jih pregovorili da so podaljševali tja do pol dveh zjutraj. Prostor je velik, kamor res lahko pride veliko ljudi, tako da za kakšne velike družbe je sigurno primerno. Drugače pa hrana, kaj naj rečem. Imeli smo dve predjedi in ieno glavno. Predjedi so bile kot ponavadi majhne ampak kljub temu fajn drage:) Za glavno jd mso pa imeli različne vrste mesa vsak na svojem krožniku. Tistga pa je bilo za normalne smrtnike čisto dovolj. Vmes smo kar veliko plesali in imeli seveda fore za našega Abrahaovca. Na koncu pa sama kar nisem mogla verjeti svojim očem. Namreč torto smo naročili kar tam, saj ponavadi naredijo povsod res dobro in lepo torto. Tukaj pa sem bila ja vsaj na izgled torte rahlo razočarana. Namreč bila je okrogla s polno smetane okrog in okrog. Na vrhu pa vulkanček. Mislim, sama pečem torte pa je vsaka lepše dekorirana kot je bila ta, pa sama nisem noben slastičarka. Mislim, nad torto sem pa bila res razočarana. Drgače pa ni bilo slabo. Seveda pa je bila cena na koncu za moje pojmo kar malo pretirana. Ampak pustimo to, mi smo se imeli dobro pa če organiziraš zabavo za Abrahama že moraš pričakovati, da te bo prišlo kar nekaj. Lepo se imejte pa veliko zabave vse, pa kjerkoli to že bo. kaja27

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

8. apr 2007 9:58

Mi smo se imeli super pri Lipanu, imeli so tudi živo muzko, hrana je bila pa tudi odlična. Glede glasbe pa nisem prepričana ali igrajo vsak konec tedna. Zate Kaja sicer že prepozno, mogoče za drugič ali za koga drugega. http://www.gostilna-lipan-filipic.si/index.htm katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti