Puding??? (nekaj podobnega kot puding)

Čajnik  

član od: 3.2.2007

sporočila: 1

tema odprta - 3. feb 2007 16:35 | ogledi: 5.396 | odgovori: 11

Pomagajte mi..

Bil sem v neki restavraciji in za sladico dobim pudingu podobno stvar z okusom keksa. Natančneje Albertovga keksa.. Če se ne motim so noter bili majhni zdrobljeni delčki keksa.

? ? ?

Zelo dobro!

Čajnik

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. feb 2007 17:09

Malo bolj opiši in po možnosti povej, kje si to jedel in kako se je temu reklo, če češ,d a bo kdo znal razbrat, kaj si mislil... Si jedel apple crisp v Joe penasu mogoče? Veri

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

3. feb 2007 18:21

Čajnik, poišči tel.št. od te restavracije, jih povej, kdaj si bil pri njih in lepo vprašaj. Sigurno bojo povedali kaj si jedel. Jaz sem tudi že naredila tako, pa sem dobila odgovor brez problema. Lp valči

Čajnik  

član od: 3.2.2007

sporočila: 1

3. feb 2007 23:59

Se opravičujem za slab opis. problem je k ne vem v kateri restavraciji sem biu in glede imena sprašujem vas če kdo ve. P.S. Glede Joe Penasa .... Kje bi dobil recept za "leče pina" ? Čajnik

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

4. feb 2007 0:32

Mislim, da nobeden od teh dveh receptov ni pravi - vsaj ne za tako imenovano sladico leche pinna (leče pinja) v restavraciji Joe Penna"s. Tam dobiš vanilijev puding z biskvitom in ananasom ... Noro dobro. Ta dva recepta sta pa pravzaprav dobesedni prevod - "mleko in ananas". Morda pa je v tisti sladici kak mlečni kruh .... kdo ve :) "Pravega" recepta nisem iskala, upam pa, da ti bo kdo znal pomagati. LP Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 04. feb 2007 00:33:09

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

4. feb 2007 7:27

Čajnik je napisal/a:
Se opravičujem za slab opis. problem je k ne vem v kateri restavraciji sem biu in glede imena sprašujem vas če kdo ve. Čajnik
Čajnik, al ga ti malo biksaš. Če se meni kdaj zgodi, da ne vem kje sem bil, pomeni to da ne vem kakšno vino smo pili, ne pa kako se je sladica imenovala. Mal heca pa tudi mora bit, ker je ravno tako lepo nedelsko jutro, da ga je škoda za na šiht, al ne. Matjaž

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

4. feb 2007 8:37

Žal google pod "leche y piña" ne najde nič drugega... Bo treba vprašat v Joe Peña"s! Ana Češnovar

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

4. feb 2007 10:39

Ne, katka lopatka. Tisto v joe penasu mislim da je vanilijev puding (ali nekaj podobnega), zmešan s kokosovo moko in koščki ananasa... Lp Teja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti