Posoda chic - mercator

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. feb 2007 8:37

Sicer pa saj so ne pekaču napisane mere, pa če je večji od pečice ga pa ne kupiš ne? Saj niso oni krivi, da imate majhno pečico. jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. feb 2007 8:38

Posodo pa verjetno kupiš, ker jo rabiš ne pa zato, ker imaš ravno nalepkice doma. jade

karfiola  

član od: 13.1.2007

sporočila: 37

1. feb 2007 12:09

Bila sem na domači strani BIALETTI, pa res nisem zasledile takšne posode. Je pa res, da posodo kupiš zato ker jo rabiš in ne zaradi nalepkic, ki jih imaš. Čeprav se mi zdi da tudi tefalova ni takoooo kvalitetna kot ponuja znamka. Sama sem zamenjale že dve, tako da sem sedaj kupila kar to merkatorjevo. Pa bomo videli. karfiola

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

1. feb 2007 13:06

Zgleda da je bila tovarniška napaka na moji ,ko mi malo poraskalo steklokeramiko,Bom šla po novo.Ker mala z odcejalnikom mi je zelo simpatična. ena mš

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

1. feb 2007 14:28

Jaz sem mojo malo z odcejalnikom danes preizkusila in se mi zdi v redu. Kuhala sem riž, prijelo se ni nič, s kakšnim praskanjem plošče pa tudi ni bilo problema. Velikost je zelo praktična za moje potrebe. Skratka - zaenkrat sem z nakupom zadovoljna. :) cherry

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

12. feb 2007 23:53

Pozdravljeni!

 

Popolnom se strinjam s trditvijo, da nas nihče v nič ne sili, hkrati pa sem mnenja, da nam trgovci želijo na zelo prefinjen način izpuliti iz žepa vsak €...me kokoške pa nasedemo....prav nam bodi....

 

lp 

zuzek

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. feb 2007 6:10

No, jaz kokoška, pa sem kupila to posodo. Najprej decembra samo emo in jo dodobra sprobala. Ker mi je všeč in se mi zdi boljša od tefalove, pa sem nabavila cel komplet. Meni je super, sinu pa še bolj, ker si v ta mali ponvi peče jajčka s sunko skoraj vsako jutro pred odhodom v šolo. Je ugotovil, da ima kuharske sposobnosti, kot mama, pravi, haha Kyara

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

13. feb 2007 9:38

Sem v Italiji videla ponve Bialetti in sicer ne chic, ampak ena druga serija. So roza barve z roza ročajem ali pa pobarvane (od zunaj) kot krava - bele s črnimi lisami, skratka neke modne variante, res lepe na pogled, greš težko mimo, ne da bi si kupil eno.

Ta majhna ponev stane 9 evrov, ta velika s kravjim vzorcem pa 11 evrov. Tako, da imam občutek, da tistih 50% popusta v Mercatorju ne drži ravno, ampak je cena kar realna.

Sicer pa se ne strinjam, da kupiš posodo, samo če jo rabiš - marsikdo (kar večina sosedovih kupcev) bo doma imela vsaj eno chic posodo, ki je verjetno drugače ne bi kupili. Je to kar dobra reklama, brez nalepk jih ne bi prodali niti 10% te količine.

matilda

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

13. feb 2007 10:36

Bom kar tule napisala, če katera še rabi nalepke jih imam še cel pok 

andreja č.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti