Posoda chic - mercator

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

30. jan 2007 18:48

Ta posoda je sicer lepa, ampak zanič! Obe z mamo sva si kupili tamale posode z odcejalnim sistemom. Jaz je še sicer nisem več kot enkrat uporabljala - na steklokeramiki, mama pa 5x. Mama zelo pazi na njo (kuha samo z leseno kuhalnico, ne pere v pomivalcu), ampak mi je ravno včeraj omenila, da je že poškodovana. Prejšnji teden sem hotela kupit žar posodo, tudi iz te zbirke nalepk, pa se na koncu nisem odločila, ker se mi zdi dno čisto pretanko za žar posodo. Na koncu sem kupila alugusnato žar posodo Juliene. Anja

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

30. jan 2007 19:27

Meni se zdijo te posode boljše od tistih Tefalovih iz sparove akcije.Z njimi kuham samo na plinu,na steklokeramiki pa raje ne,ker imajo tako čudno narezljano dno.Zaenkrat še nisem opazila kakšnih poškodb,bomo videli,kako se bo še obneslo. Naj vsak dan bo s soncem obsijan

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

30. jan 2007 20:03

Dixi, hvala za to informacijo - mogoče se jutri zjutraj zapeljem do tja. Ostalim pa hvala za izkušnje, čeprav sem zdaj že čisto zmedena. ;) Mimogrede, te Mercatorjeve akcije mi gredo že pošteno na živce. Prejšnjič sem hotela vzeti tiste tri bele sklede, pa jih nikoli niso imeli - skoz samo veliki krožniki in menda tista zadeva za sladkor. In to v vseh trgovinah Mercatorja na Ptuju, zadnje 3, 4 mesece akcije. V eni sem bila dogovorjena, da me pokličejo, ko dobijo (so zagotavljali, da bodo dobili) - me seveda niso. Tako da so mi tiste znamkice propadle. In najboljši del zgodbe: 3 dni po preteku akcije so bile VSE večje Mercatorjeve trgovine založene z ogromnimi količinami posode - male sklede, velike sklede, vse se je dobilo. Seveda za polno (zasoljeno) ceno. Za znoret. Če tokrat spet ne bom dobila posode, ki jo želim, bom začela čisto bojkotirat Mercator. Nesramnost pa taka. cherry Sporočilo je spremenil(a) cherry dne 30. jan 2007 20:04:06

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

30. jan 2007 20:34

cherry, jutri bom naročila mami, ko gre v Mercator, da pogleda za te posode. Prejšnji teden so jih v Sl. Bistrici imeli. Lahko ti jo nabavim in pripeljem na Ptuj (kjer sem v službi). Sicer posoda res ni vredna, ampak če si jo res želiš, ti jo prinesem. V skrajnem primeru dobiš lahko moj pisker (tamali odcejalni), enkrat uporabljen, če te ne moti. Anja

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

30. jan 2007 20:43

Anja, hvala za zelo prijazno ponudbo. :) Tako strašno si ga v bistvu sploh ne želim, mislila sem pač kupit, ker imam ravno dovolj nalepkic, pa do jutri bi morala nabrati še 3 pike, da mi ne grejo v nič. Glede na komentarje, ki sem jih prebrala, pa res ne vem, če bom riskirala 13 eurov - bom raje ob priliki nabavila še kako alugus posodo. Imam eno, s katero sem zelooo zadovoljna, ves teflon pa se zelo hitro opraska. cherry

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

30. jan 2007 20:59

Mi imamo že celo kolekcijo! Smo vse stare ponve odnesli v smeti za kovino. In smo s Chickovimi zelo zadovoljni, posebej pa je dobra ta z ocejevalnim sistemom. (imamo pa na plin)

ladybug  

član od: 30.11.2005

sporočila: 65

31. jan 2007 12:02

Moram reči, da sem malo razočarana nad temi posodami. Imam vse, pekač je prevelik, pa še vedno čaka na popravke, da bo šel v pečico, ponev za žar se na steklokeramiki ne segreje, ker ima valovito dno, praske v posodi pa so že kar vidne. Drugače pa so posode zelo praktične, posebaj tista mala z odcejalnikom. LP ladybug

pomarandza  

član od: 8.1.2007

sporočila: 61

31. jan 2007 12:23

cherry - tudi sama sem Ptujcanka - in sem omenjeno posodo kupila na Bregu v trgovini s pohistvom - zraven mercatorja na Bregu... malokdo ve, da tudi tam drzijo to posodo, zato,k er je to trgovina s pohistvom - je pa mercatorjeva, zato se odpelji tja pogledat :) pomarandza

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

31. jan 2007 13:00

Oo, pomarandza, to pa je res odlična informacija! :) Bom šla takoj, ko se umiri gužva čez most. Hvala! cherry

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

31. jan 2007 15:19

Jaz ji imam pet in v njih kuham tako na steklokeramiki kot na plinu. Zaenkrat sem zelo zadovoljna. Edino s pekačem sem se nasmolila, ker ni šel v pečico. Zdaj pa druga dečva peče v njem. lp Julija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti