Hobi

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

30. jan 2007 7:42

matjaž je napisal/a:
Planine, gore, hribi - poleti in pozimi. Ko pa ni za to časa za to, pa malo na kolo. Včasih imam pa podoben hobi kot Ežoj. Se vid, da mi že emšo dela svoje. Matjaž
To mi ni čist jasno, a misliš na reševanje sveta ali na kelnerce. ežoj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

30. jan 2007 7:46

Se mi dozdeva, da je mislil na oboje................... rimljanka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

30. jan 2007 8:46

Veri jade

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

30. jan 2007 11:23

Ežoj Se bom potrudila in za ločili delala presledke. Obljubim, da se bom poboljšala, obljubim, res. Mamamia Naša kužica je stara že lepih deset let, je pa najbolj prijazena kužika na celem svetu, sam če ne bi bilo toliko dlake-HUDO, jaz jo sicer skoz strižem, če bi imela dajšo dlako bi bilo pa res za znoret. Je pa zelo pridna, potrpežljiva, prijazna, ne laja- samo na hišni zvonec in pa ko sliši da pridemo domov. Ima grozno alergijo- kar je znano za to pasmo, ne sam grozno ampak grozne (Na mačjo dlako, na hiši prah, pršice, ovčjo dlako, na boljšje pike, na nevem več katero cvetenje in še milijon drugih stvari. Že par let se z partnerjem pogovarjava, da bi jo dali stran, ker pes resnično trpi, ampak to ne moreš kar tako storiti saj je del naše družine. Je bolj majhna in vsi mislijo, da je še mladič, sem mislila eno sliko pripet zraven, pa mi ne uspe. Lep pozdrav, žal mi je za vašega kuža Sporočilo je spremenil(a) andreja č. dne 30. jan 2007 11:27:43

natkas  

član od: 13.10.2003

sporočila: 83

20. mar 2007 12:14

Glede na vse hobije, ki jih imamo in ki bi jih želeli imeti, je dan prav zares prekratek.........

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

20. mar 2007 12:46

Tudi jaz imam nekaj hobijev. Rada šivam gobeline, pa kvačkam prtičke, pa štrikam puloverje, jopice, bolj poredko kaj zašijem. V zadnjem času pa največ pečem (novi recepti iz kulinarike seveda). No sedaj se je pa že začelo delo na vrtičku, pa rožice v stanovanju, na balkonu in vrtu. Potem pridejo pa še sprehodi (vsaj eno uro na dan). To bo pa mislim vse. Lep zimski dan! buča

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

20. mar 2007 12:59

Jaz pa zelo rada pletem in kvačkam, občasno vezem prte, trenutno pa dokončujem gobelin, tako, da imam potem dober izgovor za nakup novega. Poleg tega kakšen sprehod in ob tem nabiranjem travniških rožic. Zelo redko pa tudi reševanje kakšne križanke oz. prebiranje revij ( ob vožnji z vlakom ). Petra priv

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

20. mar 2007 18:06

Moj hobi je kulinarika,pa hoja in vrtičkanje. runo01

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

20. mar 2007 18:13

Najrajši poleg kuhanja in pečenja imam risanje in tiskanje ter vezenje na stare majčke in jakne. Bleščice, biserčke, barve, vezene rožice,izrezani vzorci blaga,okrasni trakovi, varekina - vse to da novo unikatno podobo mojim oblačilom. Rada tudi kaj zašijem, kar se ne dobi v trgovinah. Izredno rada imam maje male kaktuse. Moram jim narediti zopet zlate lončke iz gline, ker že narejene nisem dala žgat so razpadli. Pa še kaj bi se dalo najt. Tako je stanje v tem obdobju. ham-njam Sporočilo je spremenil(a) ena mš dne 20. mar 2007 18:14:47

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti