Hobi

dvojčica  

član od: 29.1.2007

sporočila: 85

29. jan 2007 12:32

Hvala Kyara, ampak če se ne motim si ti iz Prekmurja, jaz pa s Koroške. Bom poskušala najti kakšno gradivo, mogoče mi bo uspelo, ker ne poznam koga ki bi se s tem ukvarjal, vsaj ne v moji bližini. Vseeno hvala. lp dvojčica

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

29. jan 2007 12:38

Glede na to,da sem trenutno doma mi je računalnik najboljši prijatelj.No,saj ni tako hudo.Pišem prošnje in brskam po netu in kulinariki.Drugače pa rada kolesarim,plavam,sedaj trenutno tečem skoraj vsak dan na tekaški progi-na fitnesu,poleti sem nekaj poskušala rolati,pa se ni dolgo obneslo,mogoče letos.Obožujem knjige in mojega sinka.Kaj dobrega spečem.Grem na klepet s prijateljico,popijem dobro kavico.Pa našo mrcino (shih tzu)na zrak peljat vsake toliko časa. andreja č. Sporočilo je spremenil(a) andreja č. dne 29. jan 2007 12:39:52

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. jan 2007 18:28

Veri, Jade te je neki vprašala, saj me nič ne briga, zanima recimo Jade, se spodobi, da odgovoriš . Simona84, saj sem naštel ta glavne hobije, ni bilo treba vsega povedat ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. jan 2007 18:34

U, andreja č., to pa je pes. Z veliko začetnico. Kako to, da ste se odločili za tega psa? Koliko je star? Kakšen je po značaju? Veš, psi me zelo, zelo zanimajo. Nam je bil naš pes en sam velik hobi, a kaj, ko ga ni več. Danes mineva deseti dan, da je naš bullmastiff za vedno zaspal. Mamamia mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. jan 2007 18:36

Ežoj, kajne, ene so boljše na otip kot na pogled...Mamamia mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. jan 2007 18:55

mamamia, to pa lahko staviš, vendarle bom neki povedal: Če imaš čez 60 let, svet je zelo lep ( vsaj s moškega gledišča, verjamem, da tudi z ženskega ). Vse ženske so mlade in lepe. Ko imaš dvajset let, punce okoli, da ne " pričam ", ena ni lepa, ena previsoka, ena premajhna, ena prestara............., tista ki bi bila " ta prava ", že ima fanta, pa ti sebi najdi življensko sapotnico. lp ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. jan 2007 19:05

andreja č., zdej se bom v rit vgriznil, ko nekateri popravljajo slovnico meni zakuha ( zato, ker nikoli ne vem kako je prav, slovenščine se nikoli nisem učil v šoli ), vendar pri tebi me zelo moti, da po ločilu ne daš presledka, zaradi tega se mi zdi tvoje pisanje nepregledno. Sedaj rahlo razumem " uno " ko prešteva pikice. pa brez zamere ( upam, da nisem kakšnega kozla ustrelil ). ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. jan 2007 19:19

Ja, ežoj, je pač tako, da je okoli vas, moških, vedno več mladih deklet, okoli nas, žensk v najlepših letih, pa tudi vedno več mladeničev... In medtem, ko andreja č. za ločilom ne naredi presledka, pa kdo drug to sicer naredi, ampak se mu zalomi pa kje drugje...uporaba s namesto z, pa vrstni red besed v stavku, pa napak zapisana beseda.... Kako so že rekli? Kamen naj vrže, kdor je brez greha... Grem jaz mojih 120 nepokretnih kilogramov nahranit, kaže, da mora mož v bolnico na operacijo, pa da mu še zadnji večer doma pokvarim...Mamamia mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. jan 2007 19:31

mamamia, pustimo jezik " jezikačam ", tebi doma : naj se vse srečno izteče. ežoj

gajka  

član od: 16.4.2006

sporočila: 307

29. jan 2007 19:39

no jest pa rada lovim ribe ( jem jih bolj špičasto ),rada hodim v hribe,pa pred računalnikom bi bla 24 ur na dan,pa gobeline delam,največji hobi ( ta mi vzame največ ur in energije ) je pa pedenanje moža spred in odzat. gajka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti