Hobi

Kajica  

član od: 11.7.2005

sporočila: 78

27. jan 2007 18:16

NO, moj hobi pa je že od vedno glasba. Pojem v pevskem zboru, hodila sem tudi na solopetje. Drugače pa čez poletje ni dneva brez kolesa, rada hodim v planine, tudi tek včasih sprobam. Ne vem sicer , če se potovanja štejejo pod hobi ampak to so že moja strast:) Drugače pa tudi sama izdelujem veliko stavri od voščilnic, aranžmajev itd. sem vedno hiperaktivna in moj dan mora biti polno zaseden, drugače mi verjetno kaj manjka. Ampak včasih prav paše, da nimam nič in si privoščim par uric prostih:) Kajica

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

27. jan 2007 18:44

Moj naj hobby je ustvarjanje, najbolj z lesom ter papirjem, bi se pa zelo rada naučila kvačkat ter klekljat. Seveda pa ne gre brez kulinarike - z veliko in malo začetnico, prevladuje peka, pa maili veselo pojejo, internet in raziskovanje, fotografija narave, živali, rastlin... Sprehodi, kolesarjenje ter badminton, hm no pa plavanje, potem pa je že skoraj da konec. Glasba (fušanje ko sem sama) obvezno. Se pa pridružujem zadnjemu stavku Kajice oz zadnjima dvema...tudi v bolezni ni miru:) maja

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

27. jan 2007 19:01

Tu prebiram, da vas veliko rado prepeva. Tudi sama sem 14 let pela v zboru RTV (dokler je po starosti še šlo, ker imajo pevski zbor le še za mladince), potem pa se nisem več nikamor priključila. Sedaj že kako desetletje ne pojem več aktivno in mi zlasti v zadnjem času blazno manjka. Vendar nekako nisem na tekočem, kje bi lahko pela. Zato prosim, če katera kaj ve, za kak zborček, če bi mi lahko sporočila na ZS. Sem z Ljubljane in pa še to - vezana sem na javni prevoz. Drugače pa sem trenirala plavanje, torej rada plavam, prevajam tudi iz španščine, lektoriram, gram klavir, imam tečaj za vizažistke in kdaj katero punco uredim, notranje urejanje prostora, umetniška fotografija, inštrukcije angleščine, čuvanje otrok in nazadnje naj omenim še poslovno deformacijo - modeliranje podatkovnih baz (v prostem času, za kakšen dodaten cekinček :), zaposlena sem namreč na področju informacijskih sistemov. katka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. jan 2007 19:10

Gorsko kolesarjenje, hribi, samo, da se je na svežem zraku. Najraje skupaj s psom. In najnovejši - od tega tedna - orient aerobika, jeseni pa začnem še z orientalskimi plesi. Glede na to, da svojih otrok nimam, lahko štejem ukvarjanje z 2,5 letnim Nejcem za enega izmed glavnih hobijev. Loni Makaroni Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 28. jan 2007 11:29:56

teya_84  

član od: 17.9.2006

sporočila: 87

27. jan 2007 19:17

Jaz pa imam zelo malo prostega časa, ker mi velikooo časa vzame študij farmacije. Uh, hvala bogu gre to že proti koncu. Ko pa so študijske počitnice pa rada vezem s križci razne prte in prtičke. Učim pa se tudi štrikat in kvačkat teya_84 http://horvatmateja.moj-album.com

mansaj  

član od: 23.12.2003

sporočila: 478

27. jan 2007 20:39

Mi se pa doma ukvarjamo s akvaristiko...en tak luškan hobi! Slikanje na steklo, keramiko, les. Izdelki iz slanega testa. Paprina tehnika. Ma celo vrsto reči izdelujem in jih potem podarim! Seveda pa šteje zraven še kulinarika...marmeladke, vložene zelenjavne solatke, reliši, namazi,.... jasna

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

27. jan 2007 21:51

Poleg kulinarike v prostem času-ha ha,pa se štrika,šiva gobelin,barve za steklo,.. Poleti pa hribi,kolesarjenje,.. gaja 1

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

28. jan 2007 6:33

pozimi se rada sankam,drugače pa rada hodim v hribe,gorsko kolesarim,rada kuham in pečem,prileže se kakšna dobra knjiga... Bernarda

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. jan 2007 10:08

Jaz imam tipično moške hobije: reševanje domačih in svetovnih zadev s pivskimi tovariši za šankom omiljene gostilne, gostilniški pretepi ( saj veste: kamen v robec pa na gobec ) so pa sploh čudovita zadeva ( pa tudi zdrava, pomagajo pri krvnem obtoku ). Edino se mi ne dopade današnja pomehkuženost ( celo Katalena poje: ......pa naj se tepejo, sm da mojga zraven ni ...... ). Pa tudi sodobni trendi s pištolami mi niso všeč, jaz sem starokopite, sem bolj za klasiko, noži, koli, sekire...... To bi bili v glavnem moji hobiji, da vrtnarstva in letalstva niti ne omenjam. ežoj

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

28. jan 2007 10:18

Ežoj, torej imaš tudi fitnes ;) Roka na šanku in potem vsakič, ko dvigneš svoje pivce ali vince malce "gvihtaš". To je tudi moj omiljen šport-haha, štajerka, pač. :))) Sem se res nasmejala ob tvojem hudomušnem odgovoru! Da ne bo zamere: hec mora bit, a ne? Tamči Sporočilo je spremenil(a) Tamči dne 28. jan 2007 10:19:57

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti