Kazen

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

27. jan 2007 4:02

ariella_3 je napisal/a:
ja, avto je moj, ampak takrat smo imeli na obisku sorodnike iz Avstralije in sem avto pustila domačim in avstralcem. Ne bom pa sedaj klicala v Avstralijo in spraševala, če so po tej in tej cesti vozili toliko in toliko, ker sploh ne vem kdo je vozil avto takrat-vem pa, da ga sedaj nihče več ne vozi- tudi možu več ne zaupam avta tako brez skrbi kot prej, žalostno ampak resnično, kaj se zgodi.
Zato si pa jaz kar na koledar zapišem kdaj je imel kdo moj avto. Sploh če ga vzame kdo "s težko nogo". Čeprav vem, da bom na koncu spet kriva jaz, ker sem jaz "kao tista s težko nogo". Lep dan in veliko se smejte

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

27. jan 2007 8:10

Ariell imaš pa veliko srečo če bi tisti ki je peljal tvoj avto vozil samo 4-5 km.več bi ti lahko ponovno delal izpit.Če voziš več 50 km več kot je dovoljeno potem ti gre izpit pa še kazen je.Saj jaz sem tako zastopila da je tisti ki je vozil je peljal 96 km dovoljeno pa je 50 km,čez en teden pa so postavili tablo za 70 km.Jaz bi se še enkrat pritožila če res nisi ti peljala,izpit pa je drag verjemi mi ker ga sedaj dela moja hči.Upam da boš lepo rešila svoj problem. Lep dan mamazeljka

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

27. jan 2007 9:56

Meni nekaj ni jasno - če ni ona peljala in je peljal kdo drug (vseeno kdo), pa saj policaji zahtevajo vozniško - prometno in vidijo koga zaustavijo! Po tem kar sem prebrala bi veljalo tako : moj avto vozi sosed - prehitro pelje - ustavi ga policaj - kazen pa plačam jaz???? Tu nekaj ne štima!! Pa saj kazen plača tisti kateri avto vozi in ne tisti kateri je lastnik avta! LP gordana

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

27. jan 2007 10:16

Meni je tudi to čudno. Saj pogledajo vozniško in prometno. Pa menda bi si pa ja prišli gor, če bi ustavil avstralca s slovensko registracijo? No, razen če so samo pofotkali. Potem pa ne vem. vanya

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

27. jan 2007 10:31

ja najbrž ga je ujel radar in ga samo slikajo. takrat pa valda ne morjo pogledat prometne pa tako naprej. jah se zgodi....vsaka šola nekaj stane...lahko pa tudi to rečemo: vsaka stvar je za nekaj dobra ne sekiraj se in sedaj lepo uživaj ta mesec brez avta...saj bo šlo ksenija

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

27. jan 2007 11:01

Ja boš pač namesto tistega svetovnega dneva brez avtomobila, imela cel mesec. Čez eno leto boš pa verjetno že tak pozabla na vse. Bo pa kr draga šola! Pa tako kot je napisala mamaželjka, lahko bi ti izpit vzeli. Pol bi šele blo veselo. Tudi moja sestra je včeraj naredla izpit, končna računica - okrog 830 evrov. vanya

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

27. jan 2007 11:03

ARIELLA_3 Ja sorry. Zgleda da moj 1.post ni ravno najbolj primeren. Se ti opravičujem, ker sem avtomatsko mislila, da si ti kriva. Ampak glede na tvojo obrazložitev vidim, da obstaja verjetnost, da si obdolžena po krivem. pa LP alexis

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

27. jan 2007 11:09

Jaz bi se pa pritožila in šla do konca, ne bi se kar tako sprijaznila s kaznijo in posledicami. LP

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

27. jan 2007 11:38

jaz pa mislim da tu preko države ne morem nič in bom situacijo sprejela tako kot je in bom še srečna da mi je vsaj izpit ostal. Evo, in sedaj se čudijo zakaj sem nestrpna do romov, ki jih je okrog nas kot listja. Sem šla pravkar iz trgovine, ob cesti pa dve neregistrirani ciganski petki, notri pa polno otrok, od katerih je eden avto celo vozil. Kje je policija sedaj? Imejte se lepo in vozite počasi ariella

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

27. jan 2007 11:50

jaz pa že razumem, da ti dajo kazen za prehitro vožnjo, če avto poslikajo, ampak kako te lahko kaznujejo z odvzemom izpita, če ti sploh ne morejo dokazat, da si vozil avto. Pa potrdila iz službe gor al dol, lahko bi takrat ravno doma z možem po pojstli skakala, kako je to za njih dokaz, da si bila ravno takrat tam? Mene zanima, ali si imela odvetnika? Na tvojem mestu bi se še pritožila, jaz ne bi dovolila, da me kaznujejo z odvzemom izpita, niti za en mesec ne. matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti