Euro kovanci

tema je zaklenjena

najci  

član od: 22.1.2007

sporočila: 4

24. jan 2007 21:39

No ja, vsak zase se kar znajdemo, jaz sem hotela samo vprašat kakšna se vam zdi zadeva in koliko jo poznate. Meni se zdi uredu in praktična, da nimaš težke denarnice in ne iščeš kovancev po denarnici. Sploh gostinci, ki letajo okoli in strežejo se kar zamudijo z iskanjem kovancev, jaz vem da sem že čakala, ko je natakar brskal po denarnici. Tisti s kešarjem je bil pa bolj hiter. Je pa res da jo jaz ne potrebujem za moje kovance, ki jih kar hitro zmanjka. :) Zgleda, da jih bo vedno manj, sploh tistih papirnatih. Lepo se imejte najci

najci  

član od: 22.1.2007

sporočila: 4

24. jan 2007 22:48

Poleg tega sem jaz videla le enga z eurocasherjem v gostilni in mi tale kobra1 bolj smrdi po antipropagandi, federčki da so šli: kam pa???? pa da se je snela zgornja stran, a ne diši tole mal po dreku!!! Kakor koli vsak po svoje lahko napiše kar mu paše. Ni treba vse verjeti, saj še politiki gobezdajo vse naokoli in je potem 50% res. Sicer pa dobre debate nikoli ni škoda. Sicer pa jaz poznam tipa, ki prodaja tele eurokešerčke(je res dobr tip), ga bom pregovorila, da da vsakmu ki se javi na probo za en mesec tale kešerček. Nič ne obljubim,ampak bom probala. No, kdo se javi??? Čauči najci

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

24. jan 2007 23:54

najci je napisal/a:
Poleg tega sem jaz videla le enga z eurocasherjem v gostilni in mi tale kobra1 bolj smrdi po antipropagandi, federčki da so šli: kam pa???? pa da se je snela zgornja stran, a ne diši tole mal po dreku!!! Kakor koli vsak po svoje lahko napiše kar mu paše. Ni treba vse verjeti, saj še politiki gobezdajo vse naokoli in je potem 50% res. Sicer pa dobre debate nikoli ni škoda. Sicer pa jaz poznam tipa, ki prodaja tele eurokešerčke(je res dobr tip), ga bom pregovorila, da da vsakmu ki se javi na probo za en mesec tale kešerček. Nič ne obljubim,ampak bom probala. No, kdo se javi??? Čauči najci
Najci,v podobni temi ,na forumu v dec. 06 sem opisal ,kaj sem nabavil za EUR kovance.Takrat še nisem vedel, da se imenuje "eurocasher".Mesec dni, za tem ,pa ti lahko povem, da pritrjujem Kobri1.Pa ga uporabljam samo v avtu, da ne iščem kovancev še pod sedeži. P.s.:se javim za probo za en mesec.Če pa je res, dobra tipica,pa za nedoločen čas siba

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

25. jan 2007 21:06

najci, napisala sem samo svoje in prijateljeve izkušnje, vendar ne trdim da so potem vsi izdelki zanič. Vsak naj se odloči po lastni presoji. Žalosti pa me uporaba (beri izraba) napisanega besednjaka. Želim vam veliko strpnosti in spoštovanja, ...... kobra 1

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

26. jan 2007 15:41

jaz se tud javlam za probo

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

26. jan 2007 16:11

jaz ga pa ne bi mela, ker se mi ne da treh kovancev v taki veliki škatli okrog nosit matilda

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

26. jan 2007 17:25

ko sem jaz prešaltala iz tolarjev v eur, sem zelo dolgo plačevala samo s kartico tako je denarnica ostala enaka in še danes je po dveh letih enaka,..... kovancev pa sem se zelo hitro navadla saj so me v trgovini nekajkrat okoli prinesli in to je najboljša šola,..... p.s. kakšna reklama je pa tudi dobrodošla, saj več glav več ve in tako dobiš vse info na enem lepem kupčku, tiste za in one kontra,.... plopsa Sporočilo je spremenil(a) plopsa dne 26. jan 2007 17:26:45

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. jan 2007 10:12

PS - Komercialne reklame niso dovoljene Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti