Nori december - končno konec

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

4. jan 2007 10:19

Sari gredo seveda čestitke za nosečnost. Če se spomnim moje druge nosečnosti... nekaj tako lepega še nisem doživela (prva je bila prava nočna mora od začetka do konca). Če ne bi imela trebuha sploh ne bi vedela, da sem noseča, energije pa sem imela več kot jo imam zdaj. Noro, res. Jade, moj prvi je 4 dni zamujal, zato vem, kaj prestajaš. Pravijo, da pomaga hoja po stopnicah, kopanje v vroči vodi (čeprav jaz kopanja ne bi prakticirala), pa sex seveda ... Lp, Asja

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. jan 2007 10:42

jade je napisal/a:
Matilda psssssst, da mož tega ne prebere. Če je pa samo tak recept, da hitreje grem rodit potem bom pa raje še potrpela par dni. jade
ojoj, kako te jaz razumem! matilda

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. jan 2007 10:47

Jaz sem bila 8 dni čez rok, pa me je še babica v prodni nahrulila, zakaj nisem seksala, pa bi bilo vse v redu...

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

4. jan 2007 11:10

jade

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. jan 2007 11:13

Jade, jaz sem hčer rodila 3 dni po roku, sina pa 9 dni!!! Če smo pa tako prijetne "valilnice", moja dva so morali na silo zbezati ven! Baje pa pomaga pitje čaja iz malininih listkov. Nisem probala. Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 04. jan 2007 11:14:51

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

4. jan 2007 12:11

Ojla ja nori december je - hvala bogu - mimo. No kar pa se nosečnosti tiče -jaz imam obe v zelo lepem spominu. Prva nosečnost se mi je je zgodila šele v 33. letu in je dejansko minila brez kakršnegakoli objemanja školjke - razen v tistem jutru, ko sva si rekla "da" - takrat sem bila tri mesece noseča, večer prej sem jedla suhe slive, zjutraj pa bruhala kot vidra - pa najbrž ne zaradi sliv. Sem se sicer precej zredila, vendar sem imela ves čas nosečnosti normalen pritisk, super kri in moj ginekolog je bil prav navdušen nad mano. No in štirinajst mesecev po prvem fantu sem rodila še enega in edina težava, ki me je pestila, je bila vročina - rodila sem sredi julija in je bilo res neznosno vroče. Če bi bila mlajša, bi se verjetno odločila za še enega otroka, ampak glede ta to, da sta oba prišla na svet s carskim rezom, smo fabriko kar zaprli in danes po skoraj osemnajstih letih ugotavljam, da je kombinacija: otroci v puberteti, mati v meni včasih prav - morilska rrr

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

4. jan 2007 13:34

Ampak tista o seksu ki sproži porod baje ni čisto iz pet potegnjena. Baje moško seme vsebuje neko snov, ki mehča maternični vrat in dejansko sproži popadke. Samo priznam... te razumem, da ti tri dni po roku poroda tudi slučajno ne hodi nič na misel . No pri meni je pomagalo, da si je Schumacher zlomil noge na eni tekmi.. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

HSIMONA  

član od: 22.10.2003

sporočila: 64

4. jan 2007 13:47

Jade, če je otrok res pripravljen, pomaga miganje oz. hoja v kakšen hrib, saj meni je to zelo pomagalo. Simona

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

4. jan 2007 13:48

Vse čestitke bodočim mamicam. Super je poslušati, da bo kakšen državljan in bodoči davkoplačevalec več. Drugače pa sem slišala, da so se Nemke,zato da ne bi rodile pred začetkom leta 2007 (zaradi nekih dodatnih denarjev), odrekle cimetu in klinčkom. Saj je bilo po televiziji, gotovo ste opazile. Torej cimet in klinčke jade pa bo. Seveda ne v surovem stanju. Torej kakšen jabolčni zavitek ipd. LP McNena

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

4. jan 2007 13:54

Kaj pa potem, če ne gre ven... človek bo šel ven takrat, ko se mu bo zljubilo. Kakšna traparija, kaj si bo dete mislilo, če bo zagledalo atija tam notri, še preden je prišel ven? Mami, ti pa hodit, hodit in še enkrat hodit... Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti