V pričakovanju

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 31. dec 2006 10:21 | ogledi: 1.248 | odgovori: 3

Že cel dopoldan razmišljam pa se ne spomnim nič posebnega-v glavnem, kako se boste zabavali z otroki na staro leto, da bojo lažje dočakali novo leto? Saj bomo imeli karte, človek ne jezi se, igrače,... ampak morda ima še kdo kakšno idejo?

ariella

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

31. dec 2006 10:36

jaz ti težko pametno svetujem, ker moj mali ima dve leti in pol in ponavadi zabava on mene, saj imamo velike težave za it spat. Sploh bolj kot je pozno, bolj živ postane. Danes ga bomo verjetno kar pustili, da sam skup pade, pa če bo pred ali po polnoči. Upam samo, da bo jutri potegnil kaj več kot do sedmih, ko ponavadi vstane. Mogoče bi bilo zanimivo, če bi jim za vsako uro pripravila kakšno presenečenje. Če se še niste obdarovali, lahko to naredite zvečer (naš mali bo zvečer dobil dedka mraza - lego gasilski kamion, o katerem govori že cel mesec, verjetno sploh ne bomo rabili druge zabave, še spat bo šel z njim), če pa se še niste, pripravi majhne paketke za ob osmi, deveti, deseti uri..., ki naj vsebujejo kakšno sladkarijo, načrt do skritega zaklada (v škatlo za čevlje ovito v alu folijo skrij nekaj malenkosti in naredi načrt, čimbolj zapleten seveda, kako otroci pridejo do njega - noter lahko skriješ tudi priljubljeno igrico, ki se jo potem igrate), otroci ti lahko pomagajo tudi pri pripravi večerje, pa magari jo imate potem toliko bolj pozno, pripravite kakšen poseben napitek - npr. brezalkoholni sorbet, ki ga bojo otroci popili natanko ob polnoči, pa naj sami izberejo kaj bo notri. Zavrtite si kakšno poskočno glasbo in plešite, da se vam ne bo spalo.... Pa še kaj bi se dalo zmisliti. Lepo praznujte matilda

mmbrlan  

član od: 17.4.2005

sporočila: 109

31. dec 2006 13:51

naša dva (6 in 3) sta že od dojenčka točno vedela, da se na silvestra ne gre kmalu spat... Drugače pa: malo igric, malo zgodbic, kakšna risanka, vmes pa hrana, pa odpiranje daril,... pa mine. Problem nastane po polnoči, ko bi bil res že skrajni čas za spanje! Lepo praznovanje! mmbrlan

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

31. dec 2006 15:26

Malo zaplešite, če bo kriza, pa se boste vsi predramili. Razne igrice in podobno. Lepo praznovanje želim. Lahko tudi kaj zapojete, otroci imajo ponavadi to radi. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti