Zvečilni gumi!

beki  

član od: 21.11.2006

sporočila: 236

tema odprta - 18. dec 2006 11:52 | ogledi: 1.485 | odgovori: 4

Hčerka je prilimala na tepih zvečilni gumi, s čim ga naj odstranim!

Hvala za odgovor in lep pozdrav!

beki

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

18. dec 2006 11:54

Obloži z ledom, žvečilka se bo strdila in jo boš z lahkoto odstranila. Led lahko naložiš v vrečko in potem vse skupaj položi čez mesto, kjer je prilepljena in počakaj kake pol ure, da se bo dobro strdila. Brez problemov bo šla stran. fresh

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

18. dec 2006 11:55

Kocke ledu položi na madež, dokler se zvečilni gumi popolnoma ne strdi. Potem ga postrgaj z nožem. Lp

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

18. dec 2006 11:56

Likalnik segrej, da bo zelo vroč (ne uporabljaj pare!). Vzemi časopisni papir, ne tisti svetleči od reklam, ampak čisto navadno "Delo" ali "Dnevnik", košček časopisa postavi na žvečilni in z likalnikom nekajkrat prelikaj. Žvečilni se bo zalepil na časopis. Pozdravček!

shorto  

član od: 23.5.2006

sporočila: 18

22. dec 2006 1:12

vedno učinkovita stvar je tudi fructis od garniera :D (ja drugače za lase :)) ampak vrjami mi da če poliješ po tepifu malo tega in dodaš čisto malo vode ter nato mapo popraskaš (nevem z čem ko ma zobke (ne ni priporočljivo z lastno zobno ščetko)) in to je to. Glede tistega za časopis in likalnik a ni šasna da se tudi še bolj v tepih pritrdi čigumi? Mislim če je višji tepih lahko samo bolj not zleze. Uglavnem tole z fructisom sem sprobal in deluje :) shorto

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti