Katera znamka aprarata za peko kruha

neznan uporabnik

tema odprta - 11. dec 2006 20:30 | ogledi: 2.640 | odgovori: 9

Pojma nimam, kateri aparat za peko kruha je najboljši (ne nujno tudi najcenejši). A bi bile toliko prijazne in mi svetovale, s katerim ste zadovoljne oz. katerim ne. Pojma nimam kaj naj kupim, da bo v redu.

Res hvala in lp

Zoja

zoja1

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

11. dec 2006 21:57

Vseeno katerega kupiš, podobni so. Tisti, ki imajo po dve metlici, spečejo malce več kruha kot tisti z eno metlico. Posoda za testo je večja, tako gre vanjo več testa. Imam že tretjega in sem se vsakega hitro navadila. To je stroj, ki je pri nas najbolj zaposlen. Imela sem že stroj Elta, sedaj peče Clatronic, prvega se ne spomnim več. Lp iz Mb! riba-ribica

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

11. dec 2006 22:09

Zoja. Čisto vseeno je katero znamko aparata kupiš, ti pa priporočam, da kupiš tistega z dvema stepalkama. Nasplošno pa menda vsi delajo dobro, tako tisti dragi, kot tisti cenejši. LP! fakin712

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. dec 2006 7:23

Imam Kenwood, sicer z eno samo mesilko, a sem kar zadovoljna. Maksimalna kapaciteta 500 g moke. Mogoče mi je včasih hlebček premajhen, je pa zato v njem luknja od ene same gnetilke. Pred časom ( leto 2004) sem brala ocene raznih aparatov in je bil ta ob upoštevanju cene in kvalitete med boljšimi. Vsi v tem poročilu testa niso dobro prestali, vendar mislim, da jih nima smisla tu navajati, ker se je od takrat ponudba najbrž že povsem spremenila. Slišala sem že tudi za primere, da so bili aparati čisto neuporabni, a ker jih nisem imela možnosti sama preizkusiti, ne vem kdo je bil kriv: aparat ali uporabnik. Najbrž bodo Zoji izkušnje kar pomagale ob odločitvi. Lp Cila

neznan uporabnik

12. dec 2006 14:02

Hvala za pomoč Jasna 1 in ostale, ampak sem hotela malo "okrog ovinka", saj je teh strani toliko, da bi rabila malo dopusta... Upam, da se bom dobro odločila.. Zoja zoja1

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

12. dec 2006 19:32

Meni nagaja Perfekt na dve metlici.Je velika razlika z mojim prejšnjim.Sedaj je debela skorja in zelo izsušena ter preveč zapečena kljub temu da je na najmanjši zapečenosti.Moram vprašati na servis,ker bom kmal obupala nad njim. ena mš

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. dec 2006 18:26

Tudi jaz imam Kenwooda in sem zelo zadovoljna. Za naju je slaba kila kruha dovolj (iz pol kile moke), pa mi je všeč, da je ena gnetilka, ekr se tako da delat malo manjše kruhke tudi. Veri

andreja1  

član od: 3.11.2006

sporočila: 27

21. dec 2006 19:18

Ali ima katera izkušnje z aparatom za peko kruha Matrix? Andreja

andreja1  

član od: 3.11.2006

sporočila: 27

21. dec 2006 20:09

Ali ima katera izkušnje z aparatom za peko kruha Matrix? Andreja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti