Odstranjevanje lepila za ploščice

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

tema odprta - 24. nov 2006 22:24 | ogledi: 7.320 | odgovori: 5

Lotili smo se prenavljat kuhinjo. In ugotovimo, da gredo stare ploščice hitro dol, problem pa nastane pri odstranjevanju starega lepila za ploščice. Eno uro je trajalo, da smo spravili dol dober kvadratni meter lepila (izvijač in kladivo - tok tok tok).

Verjamem, da se je že kdo srečal s takšnim problemom. Ali mi lahko svetujete, kako najlažje in najhitreje to spravit stran? Lepo prosim! Čez vikend bi radi imeli že nove ploščice.

LP

Zvezdana  

član od: 20.1.2003

sporočila: 118

24. nov 2006 23:26

Mislim, da nič drugega ne pomaga, kot groba fizična sila, Res je precej zamudno in dolgočasno delo,ki ga imam, hvala bogu za seboj.Ko boš gledala nove ploščice, boš kar pozabila na kladivo in tok-tok. LP

terezija43  

član od: 27.1.2004

sporočila: 23

25. nov 2006 7:03

Strinjam se z Zvezdano- mi smo menjavali ploščice pred dvema letoma. Stare so se dobesedno kar drobile, lepilo pa tako kot praviš ti, ne gre stran. Cela družina se je menjavala pri uporabi izivijača in kladiva - z veliko truda smo lepilo spravili stran. Ko so bile nove ploščičce položene, smo tudi mi pozabili na tisti tok,tok. Lep pozdrav Terezija Erjavec

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. nov 2006 8:34

Mogoče lahko upšorabiš tudi udarno kladivo, po domače hilty, pa bo on delal tok tok namesto tebe. Ga dobiš kar poceni - okrog 10.000 sit, pa za več reči prav pride. Mi smo našega že pošteno amortizirali. matilda

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

25. nov 2006 10:12

Se strinjam z matildo - pravkar mi namreč tolčejo pološčice v kopalnici - tud slučajno ne na roke - to sem sama delala pred leti pa sem imela vse prste krvave. Mogoče pa si v Baumaxu sposodite udarno kladivo - se mi zdi, da posojajo orodje. vanjatajnsek

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

25. nov 2006 10:26

Dobra ideja. Moj fant si je šel sposodit udarno kladivo. Zdej že brni v kuhinji

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti