Murko uredniku

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

tema odprta - 10. jan 2002 9:31 | ogledi: 2.602 | odgovori: 20

Pozdravljeni !

Prosim vas, da mi dodelite novo geslo !

Tale moj vnuk je res navadno teslo. Očitno takemu petnajstletniku res hodijo po glavi same traparije. Prosil sem ga za pomoč, pa me je takole namočil.

Res sem bil v bolnici, pa ne zaradi opeklin, ampak zaradi nadležnih hemeroidov. Upam, da bom imel poslej manj težav.

Prosim, če mi na kratko obrazložite, kako naj sprejmem novo geslo, ker mi je doslej vse postopke izpeljal Matevž.

Tista sličica pred imenom Bojana in Jerneja se mi zelo dopade. Ali bi jo lahko dodelili tudi meni ?

Murko Franc

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. jan 2002 9:36

Žal je slicica rezervirana za naju Morda bo po uvedbi nadstandardnega paketa Bojan uvedel sličice po naročilu za določeno ceno seveda, in jo boste lahko naročili Geslo si spremenite tako, da v portalu (zgoraj levo) kliknete na profil in si spremenite geslo. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

10. jan 2002 12:15

hahahahahahahaaaaaaa.....Murko, ta je pa dobra..... Herman Teron

neznan uporabnik

11. jan 2002 14:26

Pozdravljeni ! Jernej ali mi lahko poveste, če bi se dalo pripraviti računalnik do tega, da bi zapiskal ali kaj podobnega ko bi dobil odgovor na svoje vprašanje. P.S. Lepo je biti spet med vami. Murko Franc

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jan 2002 14:34

Te možnosti forum trenutno nima... Bo pa verjetno vključena v nadstandardni paket, da vas po emailu obvesti, ko bo kdo odgovoril na vaše pismo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

14. jan 2002 14:18

g. Murko! A sploh veste, da je vaš obstoj na kulinariki uprašljiv. Vidla sem anketo in zbirajo glasove, da bi vas skenslal. Jest sm glasovala, da nej pišete o svojih boleznih v svoj forum, ker to res ni nič za pojest. Drugač pa mislm, da bi morala urednika sama odločt in ne poslušat tistih ka so nastrojeni proti Murkotu. Pustte revža! Tina Gorejnak

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. jan 2002 14:41

Če bi urednik sam odločil, potem ne bi bilo več ne vas ne Murkota! Tako pa bo odločal glas ljudstva No, ali pa bom na koncu vseeno odločil po svoje v dobro naroda Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

14. jan 2002 20:29

Amen Pozdrav vsem Henri

neznan uporabnik

14. jan 2002 21:35

Jernej: Če bi urednik sam odločil, potem ne bi bilo več ne vas ne Murkota! Lep pozdrav! Beti

neznan uporabnik

15. jan 2002 8:52

Zdravo ! Vedno sem mislil in še vedno mislim, da je za vsako diskusijo potreben določen intelektualni nivo. Poleg besede AMEN bi se lahko naučili vsaj še POJDITE V MIRU. florjan nahtigal

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

15. jan 2002 9:43

Pojdite v miru! Henri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti