Brie - sir

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

17. nov 2006 21:42

štruca ni nujna, vino je lahko tudi belo, en kozarec je rahlo premal. Ežoj Pa kako ti rata, da se ti do solz narežim... jasna

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

18. nov 2006 13:20

mamamia je napisal/a:
Jaz v naših trgovinah (Leclerca v MB še ni, tako da za to trgovino ne vem, ali ga imajo redno na zalogi ali ne ) pogrešam grojer, nepogrešljiv za pravi sirov fondue.
Jaz sem ga danes videla pri Sosedu (sicer v Tržiču, ampak doslej ga niso imeli), se mi zdi, da je bil celo v akciji. Mogoče ga imajo tudi v vašem koncu. maja

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

20. nov 2006 10:46

grojer, gruyere ali pa gro(j)"cer (kot mu rečeva midva) občasno kroži po vseh večjih marketih, vsaj po LJ. Vendar nikakor ne kupujte onega v akciji!!! Ker ni pravilno zrel. dobrih 2 tisoč za slab grojer je metanje denarja stran. Mora stati okoli 4 tisoč. Na žalost sem morala pa nazadnje dati za njega skoraj 6, kar je oderuštvo (glede na cene v Švici!)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti