Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. jan 2017 13:02

MiriBon, to je res čudno, mislim da Chrome uporablja največ obiskovalcev te strani (po statistikah sodeč), pa bi deževale "pritožbe" če tudi ostali ne bi mogli odpreti... A na drugih brskalnikih ti pa dela? Glede na to, da se javljaš... ;-)

Jernej - administrator kulinarika.net

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

5. jan 2017 13:21

Ja, moram preklopiti na IE...doma pa furam na FF-ju, pa mislim, da dela tudi Chrome. Mogoče ima službeni proxy prste vmes, kaj pa vem.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. jan 2017 13:33

Lahko da vam ne dovoli varne https povezave ker imate blokiran port (sicer bi bilo čudno, ker ravno varna povezava je šifrirana), lahko imate kakšen virus checker, ki zaznava grožnjo tam, kjer je ni... Najbolje da se vprašaš službenega "sistemca" ali je problem v https...

Je pa sporočilo, ki ti ga brskalnik daje, res zavajujoče... Da bi ti naša stran skušala ukrasti podatke kreditne kartice itd...). Tista beseda "morda" se ne vidi tako dobro kot grožnja o zlorabi ;-(

Jernej - administrator kulinarika.net

kozamurnik

sporočila: 2311

10. jan 2017 10:04

Ne vem, ce spada sem, ampak ker sem zasledila da je za dva dobra bloga pripravljena nagrada, mislim da sì jo zasluzi vsaj nekaj avtorjev, ki so  v  preteklosti napisali cudovite bloge. Ne bi o imenih,  mnenja povedo dovolj. Ali pa urednikova presoja seveda.  Le kot priznanje, ker so soustvarjali kulinariko. 

murnik

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. jan 2017 11:52

Ali ko prideš v trgovino in vidiš jakno na razprodaji za 50% cene tudi predlagaš, da ti vrnejo denar, ker si jakno kupila preden je bila na razprodaji?

Kakšen namen bi bil nagradnega natečaja, če bi veljal za vse čese za nazaj?

S tem, da vsake toliko izberemo nekaj soustvarjalcev in jim kaj podarimo. Smo že in bomo še. Samo to so zahvale, ne natečaj. Ta nagradni natačaj pa ne more biti za "nazaj".

Jernej - administrator kulinarika.net

kozamurnik

sporočila: 2311

10. jan 2017 12:01

Je bila pac ideja, predlog, ocitno napacen. Ampak sem vseeno prepricana, da bi bili tapridni blogerji  veseli majhne pozornosti, salcko, svincnik, kuhalnico z napisem kulinarika. Vcasih je bolje podariti kot prodati. Brez zamere.;-) 

 

 

murnik

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. jan 2017 12:45

Zamere ni, pravim le, da je natečaj zato, da spodbudi k pisanju tiste, ki jim blogi do zdaj niso bili domači. Ni mišljen kot zahvala. Zahvale niso javne in se ne hvalimo z njimi ;-)

Jernej - administrator kulinarika.net

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. jan 2017 19:44

Jernej, živce malo izgubljam. Pišem blog. Pri nekaterih fotografjah mi javlja razne vrste napak, vsaj treh različnih sporočil se spomnim, zakaj ni bilo mogoče prenesti fotk. No, potem sem jih, preden sem računalnik treščila v steno, le nekako spravila v shrambo in dodala blogu. A vedno mi iz okvirčka za link do glavne fotografije  link izgine (nameščam jo iz shrambe). Zdaj sem blog končno poslala tudi za objavo, pa ne vem, kaj se dogaja, ker mi javlja, da je prišlo do napake in naj nadaljujem na portalu. 

Delam v chrome. 

Imaš kakšno idej, kaj se dogaja?

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. jan 2017 19:47

evo,blog se vidi, brez naslovne fotke, pa vem, da sem jo pripela oziroma link. ???

 

mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. jan 2017 19:50

Bom pregledal in sporočil mamamia! Hvala, blog je čudovit!

Se morda spomniš sporočil?

Jernej - administrator kulinarika.net

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti