Vprašanje za jerneja (administratorja)

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. maj 2009 17:26

No, da ne bo kdo mislil, da jih mislim ustanovljati, je bilo samo vprašanje, ker sem zadevo drugje opazila, preskakovanje pa treniram menda že od vsega začetka in mi dobro ratuje.

 

Loni Makaroni

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. maj 2009 17:30

Ja žal Loni, to je pa slabost če vse programiraš iz nule namesto da vzameš komercialno dostopen forum. Nimamo 1001 možnost :-/ Počasi dodajam tiste, ki so res praktične...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

28. maj 2009 11:44

Jernej, lepo pozdravljen. Imam vprašanje. Je kulinarika.net sredstvo javnega obveščanja ali ne? japaja

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

28. maj 2009 11:52

Eh, preskakovanje je super trening za ločevanje med bistvenim in nebistvenim...

Sicer so pa vse neželene osebe prej ali slej odnehale same od sebe... čeprav me čudi, da imajo vse nekako podoben pravopis...

Nasja

neznan uporabnik

28. maj 2009 12:01

Hvala Nasja za interpretacijo. japaja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. maj 2009 12:04

japaja: Povej mi svojo definicijo "sredstva za javno obveščanj" pa ti povem, ali je ali ni. Nisem našel nikjer kaj je definicija tega izraza (če ni definicije si lahko vsak misli svoje), osebno sem pa bolj tehnične narave in morda zato ne razumem najbolje kaj te zanima ;-)

Ko nagovorim obiskovalce bi sicer lahko rekel da javno obveščam, ne objavljamo pa informacij javnega značaja (torej novic iz drugih medijev ipd.) tako da res ne vem.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

28. maj 2009 12:16

??? Hvala za odgovor. japaja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

31. maj 2009 22:41

jernej je napisal/a:
Ko nagovorim obiskovalce bi sicer lahko rekel da javno obveščam, ne objavljamo pa informacij javnega značaja (torej novic iz drugih medijev ipd.) tako da res ne vem.
Še dobro, ker drugače bi to pomenilo, da je tudi kulslo v big brother is watching you sferi. Loni Makaroni

neznan uporabnik

1. jun 2009 9:58

Pozdravljen! Recimo, da bi rada objavila recept. Čisto enostaven, velikokrat uporabljen. Zdaj najdem tak recept v eni knjigi, kjer tudi piše "nobenega dela te knjige, niti fotografij ali risb ni dovoljeno uporabiti.." Kaj storiti? By pass v smislu namesto olivno olje sezamovo olje ali kaj? Ne provociram (ali moram to poudariti?), resno sprašujem. japaja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. jun 2009 10:42

Če ne provociraš si preberi pogoje pošiljanja receptov, torej 1. točko:

Pravila pošiljanja receptov:1. Recept ne sme biti dobesedno prepisan iz knjige, revije ali drugega medija. Z drugimi besedami povedano, ne kopirajte receptov, ki so avtorsko zaščiteni, saj ste odgovorni za vsebino, ki jo pošiljate na internet.

 

Včasih se mi zdi, da se nekateri delate neumne, čeprav niste.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti