Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

tema odprta - 23. okt 2006 7:36 | ogledi: 48.494 | odgovori: 159

Sem našla zanimivo temo, o kateri nisem zasledila še nič napisanega. Tanima me, če je kdo uporabljal njihove proizvode, ki niso namenjeni samo za hujšanje, pač pa tudi za zdravljenje določenih bolezni in tegob moderne dobe. Kaj mislite o teh proizvodih? Mogoče kdo pozna koga ali pa je sam sprobal, kako to deluje.

Kyara

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

23. okt 2006 8:17

Zadnjič je k meni prišla njihova zastopnica in mi predstavila izdelke za nego kože na obrazu. Izdelki so v redu (koliko sem po enem nanosu lahko ocenila), vendar so pa cene precej visoke. LP katjushka

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

23. okt 2006 8:36

Znanka je hujšala s pomočjo Herbalifa. Takrat, ko sem jo videla, je bila 1 mesec na tej zadevi, izgubila je 7 kg, počutila se je super. Zdaj jo nisem videla že nekaj mesecev, tako da težko povem kaj je zdaj. Je pa rekla, da jo za en mesec pride cca 30.000, kar se mi ni zdelo pretirano, saj s tem zamenjaš en ali dva dnevna obroka. Da bi bilo za zdravljenje določenih bolezni pa prvič slišimi ampak o tem itak vem zelo zelo malo. Lp, Asja

mansaj  

član od: 23.12.2003

sporočila: 478

23. okt 2006 9:24

Ja jaz tole zadevo poznam in moram rečt, da je pri meni delovala, saj sem lahko po enem mesecu oblekla stvari, ki jih nisem prej že več kot eno leto...so pa to res dobri izdelki...moja sestrična je predstavnica Herbalife-a in zato vem veliko reči kar iz prve roke...kar pa se tiče kozmetike je res vrhunska, saj Herbalife sodeluje z laboratoriji Lancome iz Francije, kar pa seveda vpliva tudi na ceno...če pa smo pri ceni, veste, da najbrž drži izrek malo denarja malo muzike! Bolezni se lahko ozdravijo, in to lahko verjamete...tudi diabetes so si pocajtali. jasna

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

23. okt 2006 9:36

Če ima katera sestavine kakšene kreme za obraz, naj jih napiše, da preverim, če je stvar res tako kvalitetna. Sonja

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

23. okt 2006 10:05

Mansaj! Malo sem že pozabila ampak ali je določeno za kateri obrok naj bi spil shake. In ali je res, da potem kar nekaj časa nisi lačen? Lp, Asja

gianja  

član od: 10.11.2004

sporočila: 203

23. okt 2006 11:01

Sama sedaj uporabljam Herbalife. V 13 dneh sem izgubila 1,7 kg. Počutim se odlično. Lačna nisem skoraj nikoli. Shake pijem zjutraj in zvečer, za kosilo pa normalno. Zraven pijem še čaj in to je to. Če pa imam namen jesti zvečer pa pijem shake zjutraj in za kosilo. Je pa ta zadeva kar draga, jaz sem za ta komplet za en mesec dala nekaj več kot 20 jurjev. Je pa odlična zadeva. lp gianja

mansaj  

član od: 23.12.2003

sporočila: 478

23. okt 2006 11:05

Ja tako kot je napisala gianja...shake zjutraj in zvečer, kosilo ješ normalno, med obroki pa sadje in seveda obvezno vsaj 3L vode na dan...voda je zelo pomembna! Kar se tiče cene je res da je malo dražja, vendar pomislite, koliko se ob normalnem hranjenju zapravi v trgovini za hrano in potem preračunajte...jaz sem dobila komplet za hujšanje (shake in vlaknine) pri čemer poješ stisnjenko vlaknin pred obrokon 2-3x na dan, kar ti spodbudi prebavo! jasna

ealy  

član od: 27.5.2004

sporočila: 173

23. okt 2006 14:25

S tem sem hujšala že uf......že vsaj 15 let nazaj. Šlo je dol, samo meni se je zagabil tisti shake, pa ni važno kateri okus. Se je pa potem tudi veliko govorilo, da je menda ful škodljiv. Kaj je res in kaj ne... ealy

cbelca  

član od: 6.9.2004

sporočila: 58

23. okt 2006 14:43

jaz pa sedaj hujšam s pomočjo herbalife-a. Super je, imam pa okus čokolade. V 9-ih tednih sem shujšala 8 kg (7 cm čez ta zadnjo) in počutim se fantastično. Imam tudi čokoladice (proteinske oz. energijske). lp cbelca

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

23. okt 2006 15:31

Kje pa se to prodaja?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti