Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

23. maj 2009 20:55

Tudi jaz ga uporabljam.Z njim sem zelo zadovoljna.Je zelo učinkovit ,tako,da priporočam. kriznana

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

23. maj 2009 21:07

lepo,kriznana sem vesela,le tako naprej ninkica

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

27. maj 2009 19:07

Jaz pa sem ga uporabljala zelo natančno in izgubila pol kilograma,sestra pa ga je prenehala jemati, ker je dobila hude bolečine v predelu ledvic.Jaz ga nebi več uporabljala!! BISERKA55

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

27. maj 2009 19:55

Jaz ga uporabljam od 11.5..Izgubila sem dobre 4 kg.Brez stranskih učinkov.Nimam ne glavobolov ne prebavnih motenj.Čeprav me je res prvih par dni zjutraj kar hitro gnalo na wc. Natančnost-to ni zame vsaj kar se tiče prehrane,Jem vse.Tudi kakšno torto si privoščim pa sladoled mmm. Telovadba -ja ,če štejemo gibanje v službi.Hahaa. Drugače pa sem sama z njim zadovoljna in ga bom uporabljala vsaj 4 mesece. Moje mnenje: ga priporočam.Pa ne zaradi reklame,ampak ker res pomaga. kriznana

funuk11  

član od: 30.10.2006

sporočila: 197

27. maj 2009 22:52

Pozdravljeni! Tudi jaz uporabljam HL od 7.5.09 in sem do danes izgubila 5kg - počutje odlično. Tudi moje mnenje o HL je odlično. No tukaj je pa en forum o HL: zdravosherbalifom.mojforum.si L.p funuk11

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

28. maj 2009 9:56

Tudi jaz imam s HL osebne izkušnje, ker sem z njim hujšala. Ob jemanju sem se počutila čisto fajn, tudi shujšala sem toliko, kot sem želela. Je pa res, da je to kemija (sploh tiste "stisnjenke", kot jim potuhnjeno rečejo, da se lepše sliši ), ki je jaz najbolj ne obrajtam in se je izogibam, kjer se le da. Ko sem s hujšanjem zaključila, sem bila nekaj časa pridna, nato pa zašla nazaj v star način prehranjevanja in se lepo zredila nazaj. Tako da tiste trditve, da se ne zredimo več, je larifari. Razen ČE ne spremenimo svojega načina življenja, kar vsi vemo, kaj pomeni. Zdaj se lepo prehranjujem po Montijevem načinu in deluje 100%. Edina pozitivna stvar, ki mi je ostala od HL, je ta, da sem se navadila zajtrkovat . neny111

mojcamaj  

član od: 6.2.2009

sporočila: 14

1. jun 2009 10:14

Sem pred časom kupila komplet herbalif takrat nisem začela uživati tega. Sedaj sem se odločila ampak več nevem kako moram mešati te stvari.in kako jemati tiste tablete ? Lp Mojca Mojca

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

1. jun 2009 11:18

kakšne so pa letos kej cene? Oz. če lahko da katera kakšen kontakt?

HvalaLP

Pitončica

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

1. jun 2009 12:43

Pitončica poglej zs. Mojca jaz ti lahko pomagam piši mi pa kar na zs ,kar te zanima. kriznana

asket  

član od: 29.6.2009

sporočila: 41

3. jul 2009 12:28

mene pa moti, da herbalife propagirajo kot zdravo prehrano. zdrava hrana je zame čim bolj nepredelana hrana, ne pa neki praški, ki jih nosimo v torbici naokoli. ves hec njihovega sistema je, da moraš v osnovi zamenjati prečiščeno moko (in seveda izdelke iz tega) zamenjati za polnozrnato, sladkor izločiti, jesti čim več zelenjave in sadja. do tu vse štima. šejki so mišljeni kot nadomestilo kakšnega obroka (njihov prodajni interes je seveda, da je teh obrokov čim več). če boste spremenili način prehranjevanja v skladu s smernicami zdrave prehrane, boste shujšale same od sebe, izginila bo tudi marsikatera zdravstvena težava. pri herbalifu vse to pripisujejo šejku, ki bi potemtakem lahko bil čudežno zdravilo. pravijo tudi, da ga priporočajo tudi zdravniki, pa do danes nisem našla niti enega zdravnika, ki bi te produkte poznal (pa sem jih vprašala kar nekaj). grozovito se mi zdi, da zastopniki herbalifa propagirajo zdravo prehrano, pa o njej ne znajo ničesar povedati (se opravičujem izjemam). jaz sem na začetku nasedla propagandi ravno zaradi zdravstvenih težav, za katere sem upala, da se bodo uredile. ne samo, da se niso uredile, celo alergija na sojo mi je izbruhnila! svetovano mi je bilo, da uživam manj mesa in ga nadomestim s sojo. v njihovih šejkih je prav tako soja, dodajajo se sojine beljakovine, šejk se dela na sojinem mleku (lahko tudi na drugem). vsa ta svetovana soja je bila zame preveč. danes vem o zdravi prehrani bistveno več kot pred letom dni, marsikaj sem spremenila in tudi moje zdravstvene težave so v dobri meri (nekatere pa popolnoma) izginile. do vseh informacij sem se dokopala sama, brez zastopnikov herbalifa. seveda moja zgodba ne pomeni, da so ali bodo vsi uporabniki herbalifa alergični na sojo. tudi zelo udobno je zmešati šejk in malica je tu... kakorkoli - vsak naj presodi sam, če se mu za dosego namena splača dati toliko denarja. če bi pri ljudeh spet zavladali zdrava pamet in logična presoja, bi bilo brez dvoma jasno, da je na razpolago toliko enostavnih in poceni rešitev, le po spominu iz otroštva je potrebno pobrskati... včasih ni bilo toliko bolnih in debelih/pretežkih ljudi. lp asket

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti