Opravljena diploma - kaj podariti študentu?

Sonny  

član od: 16.1.2006

sporočila: 6

tema odprta - 22. okt 2006 9:25 | ogledi: 5.643 | odgovori: 7

Rada bi nekaj podarila nečaku, ki je opravil diplomo na faksu z desetko. Kaj naj bi to bilo? Hvaležna vam bom za vaše predloge in zamisli.

lp

Sonny

Sonny

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

22. okt 2006 9:47

To je pa zelo odvisno od debeline denarnice. Pri nas smo nečaku kupili digitalca (si ga je želel), znanci so hčer poslali na potovanje, nekdo drug je dobil prenosni računalnik...vsi so bili zelo veseli. Lepo darilo je tudi dobra ura, če veš na katerem področju se bo zaposlil -tudi kaj vezanega na to. V poštev pride tudi kaj s področja elektronike, usnjena poslovna torba, tudi kakovosten kovček. Včasih so bila v modi tudi umetniška dela, ampak to je pač odvisno od narave posameznika. Upam, da ga boš lepo razveseila, zaslužil je! Lisa

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. okt 2006 10:21

Kaj mu sploh še manjka? MP3, ura s pulzometrom in višinometrom, če je kaj športnika ali polletna karta za fitnes... Loni Makaroni

_pikica_  

član od: 1.9.2006

sporočila: 208

22. okt 2006 12:35

lahko pa tudi kakšno potovanje v tujino-to je meni najlepše darilo.sicer je pa to odvisno od tega kaj ima rad.če pa si sam še opremlja stanovanje pa kak hladilnik,merkur bon,.........

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

11. jan 2007 12:55

Vidim, da je več forumov na to temo, a jaz sedaj na žalost nimam plus paketa, mi lahko kdo pomaga najti še druge forume na to temo? tanja tominec

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

11. jan 2007 15:20

Sonny najprej cestitke obema:Tebi, ker si izjemna in tvojemu necaku, ker ima Tebe, ter seveda uspesno narejeno Diplomo... moj nasvet je (ce ze vprasas9) vplacaj mu potovanje k nam v SM in bos vidla da bo imel kaj lepega videti...Vse dobro tebi. laurapazzini

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

11. jan 2007 15:22

ps. aha, Sonny pa se ti lahko prides bos moja gostja...tako lahko tudi klepetava.... laurapazzini

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

11. jan 2007 16:40

službo, hihi Ne, resno, mogoče kaj za začetek "poslovne poti", odvisno od tega, kaj je končal... Lahko je to aktovka, srajca in kravata, tudi gojzerji, če je recimo gozdar:), stomatološki pribor (tak, ki ga bo lahko uporabljal), če je zobar,... nekaj kar se nanaša na njegov študij ali temo diplome, pa rabi oz. bi imel. Sicer bo pa vsak vesel tudi karte (po možnosti povratne:) v kako tuje mesto, če pa se boste bolj izprsili pa tudi digitalci, mobiteli,... večini pridejo prav, če seveda tega še nima. Napiši iz česa je diplomiral, pa bo lažje najt kaj primernega! Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti