Nesramnost preko interneta - 2. del

tema je zaklenjena

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

8. okt 2006 21:07

No, pa veliko uspeha pri vaši akciji. Res upam, da boste dosegle željeni cilj, kar bi bilo super. Ampak z zaprtjem strani se ne bo nič spremenilo. Dotična mamica naj se v šoli (kot je že nekdo predlagal) pogovori s starši teh otrok in tudi z otroki, vsak naj pove svoje mnjene in storjeno bo veliko več. Ker stvar je veliko bolj osebna, če nekomu poveš "... mene moti, kadar to počneš in želim, da nehaš ...", kot pa "tudi ta in ta pravi, da je to nesramno početje in čas je, da nehaš". Tipična "jaz" sporočila, ki delajo čudeže. Ne vem, to je samo moj nasvet, sicer je pa sta ideja in način reševanja tega problema vaša ideja in kakor sem že napisala, želim vam, da ga čim bolje rešite. lp Dana

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

8. okt 2006 23:08

Dana, mamica se je v šoli že pogovorila in dosegla lep uspeh. Mislim, da je problem prerasel okvirje ene punce in ene mamice. Če imaš sama otroke, potem najbrž razumeš...je pa res, da revolucije najbrž ne bo. ampak če bo zmagica, bo to za nas ZMAGA! jasna

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

9. okt 2006 7:27

Super! Potem pa kar tako naprej. lp Dana

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. okt 2006 9:20

Ladies and Gents Spet je delovni teden, institucije, ki jih želimo obvestiti o pojavu, spet delajo in upadm, da jih kaj obveščate. Lep delovni teden vsem želi Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 09. okt 2006 09:20:51

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. dec 2006 14:01

Objavljam pismo iz Domence, svoj odgovor in obveščam, da sem en stavek zaradi žaljive vsebine izbrisal, uporabnike pa naprošam, naj pazijo na izražanje, ker je internet javni medij. Žaljivke konkretnim osebam pač nimajo mesta na forumu. *** Pozdravljeni, na vašem forumu smo opazili sovražni govor, naperjen proti našim spletnim mestom Glasujzame.com in Simpatije.com. Uporabniki in uporabnice v temi govorijo, da je treba te "spletne strani sesuti" in da so administratorji, ustvarjalci in lastniki teh spletnih mest "bedaki in idioti". Pozive k "sestuju" in "uničenju" strani lahko razumemo tudi kot napeljevanje h kaznivim dejanjem. Naprošam vas, da uporabnike, ki so sodelovali v omenjenih temah opozorite, da sovražni govor ni primerna oblika komunikacije, teme pa izbrišete, saj tako spodbujanje sovražnosti ne sme imeti mesta v današnji družbi in je vredno tudi kazenske ovadbe. Nesramnost preko interneta: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7766 Nesramnost preko interneta - 2. del: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7828 in še tema, kjer so uporabnike/uporabnice zadovoljni nad svojimi "dosežki": http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=8559 Z lepimi pozdravi, Miha Rejc Odnosi z javnostmi Domenca d.o.o. *** Odgovor: Po pregledu vidim, da je ena članica res uporabila besedo bedak, zato sem ta dopis cenzuriral in članico opomnil. V navedenih temah pa ne vidim nič takega, kar bi nakazovalo na kaznivo dejanje. Obiskovalci pozivajo k temu, da se pokliče na Tednik in obvesti ustrezne službe. Beseda "sesuje" je tako vzeta iz konteksta, če ste mislili na pozive, da se z virusi ali nelegalnimi DOS napadi onemogoči vaše strani. Vse kar vidim so pozivi k legalnemu zaprtju strani (med vsem ostalim, kot je pomoč omenjeni deklici itd.), kar pa ni kaznivo dejanje. Se pa strinjam, da je v današnji družbi potrebna strpnost, ki jo je vedno premalo, in glede na to, da je bila uporabljena beseda bedak, bom vaš dopis kot opozorilo objavil na naši strani v vseh omenjenih temah. Pa še čisto moje osebno mnenje: Namesto da mi grozite in tudi našim članom, bi veljalo razmisliti o vsebini vaših strani. V Tednik niste prišli zaradi mene, ampak zaradi vsebine. Hvala za obvestilo in lep pozdrav Jernej Pečjak Urednik Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti