Kitajska kuhinja-kaj jesti?

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

19. sep 2006 19:37

V Celju smo dolgo hodili v tisto rest. na Teharski c. ampak nikako, da jo že končno preuredijo - stare mize, stenske obloge, WC - ojoj,... Hrana dobra, ampak vseeno želim biti v lepi restavraciji. Mi je pa kolega ravno včeraj povedal, da je zelo dobro in zelo lepo v novi kitajski restavraciji pri stadionu Kladivar - Celje. Ne moreš zgrešit, ker vhod krasita dva velika zlata leva ( zmaja?). Aja - mi prisegamo na mongolsko meso, ribo na vroči plošči in seveda riž z zelenjavo. Krasno pa je tudi slivovo vino - ampak je za desert, ker je sladko. lp, vanjatajnsek Sporočilo je spremenil(a) vanjatajnsek dne 19. sep 2006 19:39:47

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

20. sep 2006 6:51

Mene tudi moti ambient v teharski kitajski, pa še zelo umazano je po tleh. Vem da takrat, ko sta bili punci še majhni in sta se radi valjali po tleh, nisem nikoli pustila, da bi šli pod mizo ... pri Kladivarju še nisem bila, sem se pa peljala mimo in vem, kje je. Bom šla pogledat, hvala Tanja! jasna

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

24. sep 2006 23:07

tudi jaz sem mnenja, da je kitajska v Velenju ena izmed boljših. Ćez vikend si moraš rezervirati mizo, drugače čakaš tudi celo uro, da dobiš mizo. Tudi mi smo pred leti preizkusili več jedi, sedaj pa smo si izbrali tiste, ki so nam najbolj všeč: rezanci s tremi dodatki mongolsko meso trojno cvrtje govedina s ćesnom lignji na vroči plošči pekinška raca solata iz sojinih kalčkov z rakci .... Včasih, ko sem dlje časa v službi ali nimam ideje glede kosila, pokličem restavracijo in mi pripravijo kosilo za domov. To so moji najlepši popoldnevi, saj mi ni treba takoj za štedilnik, pa še posode ni potrebno pomivati. atic

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

25. sep 2006 22:35

A bi še meni kdo povedal, kaj je narobe s to kitajsko v Brezju (Mb)? Sem jedla tam - pa me je motila samo cena, je bil račun kar hud. smrketa

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

25. sep 2006 22:57

Jaz sem bila v Brezju samo enkrat, pa je bilo meso izredno pusto, posušeno. V kitajski sem pač navajena, da je meso v kakih omakcah in da je vse lepo sočno, gladko... Ne spoznam s ena to, ampak mislim da je ta v Brezju sečuanska kuhinja, ki se razlikuje od standardne kitajske. Nisem čisto ptrepričana, ampak nekaj podobnega bo. Drugače pa ne vem, da bi bilo kaj posebnega narobe. jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti