Eurospin

leiiča  

član od: 20.9.2008

sporočila: 55

12. apr 2011 14:45

Pri nas kupimo tole:

-tre mulini široki rezanci

-frantoio larocca olivno olje

-dolciando paraline z vanilijevo kremo ali lešnikovo

-dolciando mini roladice

-athena tuna v olivnem olju

-dexal čistilo za steklo (zelo lepo diši)

-sladoled na palčki s oblit s čokolado in posut z ogromnimi mandeljni (trije v kompletu) mislim da el gelato

-koruza v konzervi in fižol

-imajo odlično vloženo pečeno papriko (nisem našla še boljše)

-pa kakšne papirnate servetke, plastične kozarčke, pribor in krožničke

-dober je tudi sok v tetrapaku (breskev) ostalo ne vem

-tudi siri niso zanemarljivi

-in en riž vendar nebi vedla točno kateri je bil.

LP, Lea

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

12. apr 2011 21:15

nola je napisal/a:
aj se pogovarjamo o zamrznjenih škampih v oklepu?

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 11. 2011 22:43
med drugim ja. jaz jih pa enostavno popečem na hitro dodam česen, peteršilj, 2dl malvazije in sok 1 pomaranče. _tmickena_

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

13. apr 2011 15:11

V Spin hodim po maslo za peko,je dober in najcenejši.....

lp goga

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

11. mar 2012 14:53

Že pred leti sem tu na forumu pohvalila Eurospinovo tekoče milo. Zadnje čase ga nisem kupovala, pač pa sem preizkušala druge vrste, tudi dražje. Rezultat so bile izsušene roke in po naključju sem spet kupila Spinovo tekoče milo (modre barve) - moje roke so rešene, mehke in gladke.

 

Sicer pa tam kupujem tudi mastne krpe za prah in vlažne robčke za čiščenje, pasiran paradižnik v steklenicah, testenine, rikoto, maskarpone, parmezan, odlične so stročnice - tako suhe kot v konzervi (fižol, leča, čičerka, mešanica suhih stročnic za mineštro, ješprenj) in suhe gobe. Ne kupujem pa tam mesa, tudi suhomesnati izdelki mi niso najboljši, siri pa so zelo dobri (ti so mi npr. v Hoferju zanič, je pa v Hoferju odličen narezan pršut).

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

12. mar 2012 9:20

Toaleten papir (3 ali 4 slojni)

trac

anuša  

član od: 12.6.2007

sporočila: 14

5. apr 2012 9:00

Všeč so mi čistila, tudi pralni prašek, zdaj ko sem zamenjala pralni stroj mi veliko boljše pere tudi z manjšo količino in pri nižji temperaturi, tako, da ni vse v prašku ampak je pomemben tudi stroj, vsaj po moje. Dobre so tudi tablete za pomivalni. Mlečni izdelki tudi vredu, kar se tiče pa suhomesnatih izdelkov, pa mi niso všeč nikjer, mogoče so kje malo boljši, ampak čez domače jih ni. Če nebi imela domače šunke, bi bili za veliko noč brez nje. MIokus ne odgovarja, niti od najboljšega soseda.

Izdelki Tre mulini pa so mi zelo všeč.

anuša

Jabolk  

član od: 9.4.2012

sporočila: 29

9. apr 2012 9:57

Eurospin je baje dober za razne testenine ipd. Sicer pa glede sadja in zelenjave prisegam na Hofer. Imajo načeloma zelo dobre izdelke, edini minus je, da moraš dovolj zgodaj, ker akcijskih zadev (kje so vse znižane jagode?!) precej hitro zmanjka.

Jabolk

Divine  

član od: 10.3.2012

sporočila: 3

11. apr 2012 14:19

Eurospinu se splača kupit gotove izdelke, konzervirano zelenjavo(grah,koruza,gobice),pol sladkarije majo dobre,pa zamrzjeno hrano (rogljiči,lignje,rakce),pa čistila so tudi ok. kvaliteta..ostale stvari pa so tak rajši ne-ene so prav zanič okus-al pa nismo navajeni...

Divine

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

11. apr 2012 14:37

mi v spinu kupujemo stvari predvsem ko imamo tekmovanja.

-kupimo sir ker je pakiran po pol kg ali kg

-salamo pick ki jo dobiš v manjši verziji

-mocarello

-maslo

-mascarpone

-mleko

-praške za puding

-brioše in piškote

-čokolado za peciva

-plastične kouarce in krožnike

-občasno tudi smetano

-sokove

-sadje(kar je na videz sveže)

pa še kaj bi se našlo

ledenka_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti