Eurospin

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

30. jan 2013 19:14

Nam pa so zelo všeč hrenovke kg paket, 12 kom, v dve vrsti pakirane huh.

Kupim mascarpone, feta sir, smetana za kuhanje, od sirov vedno gavdo tisti veliki kosi v oranžni embalaži.. Paradižnike v olju.. Testenine in riž po novem, so lepe cene. Pa pakiran kruhek od Brumata in kruh za toast.

ursiii

Sporočilo je spremenil(a) ursiii dne 31. 2013 13:30

pek multipraktik  

član od: 31.1.2013

sporočila: 20

31. jan 2013 16:16

tam kupim samo suho ogrsko salamo kakšen sir ne vsega kekse in pa papir za roke 2veliki roli za 5,45eur.če je pa v akciji pa še manj in to je to.

pek multipraktik

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

1. feb 2013 11:39

starša tam nakupujeta piškota za h kavi, pa kakšne zamrznjene stvari, morske sadeže ali kaj podobnega...pa eno rumeno čistilo...kvaliteta super

zoyaa*

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

1. feb 2013 14:03

Amarettije oz mandljeve piskotke imam vedno pri roki. Ali za nadrobiti po sladicah ali za h kavi in caju. 

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15166

27. feb 2014 12:39

Ravno danes sem bila v nabavi v Eurospinu  in lahko pohvalim prekajena rebra od Štajerskih mesnin - tako kvalitetnih in okusnih že dalj časa nisem zasledila. Se že kuhajo v pasulju. 

Pohvalila bi tudi krompir v plastični vreči, se ne razkuha in je odličen za pražen krompir, v kosih. Pa čeprav je na reklamah meso neprivlačno moram pohvaliti, da je lično zapakirano in tudi izgleda kvalitetno. Je pa pretežno iz Avstrije. 

Presenetile so me tudi jagode - iz Maroka. Tekoči jogurt pa jim polni Dukat in je zelo dobro. 

Kupujemo sicer tudi drugod, ampak so cenovno zares ugodni. Se bomo še vračali, smo ga kar malo pozabili. 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

a_j_d_a  

član od: 15.2.2014

sporočila: 11

27. feb 2014 13:50

Jaz tam kupujem brezglutenske drobtine. So odlične in samo 0.89€ stanejo.

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

27. feb 2014 15:42

Ajda, a lahko kaj več poveš o brezglutenskih živilih v Eurospinu? Kaj še imajo? Jaz namreč ne hodim tja, le občasno se peljem mimo. A tudi brez laktoze?

marjja

La_Rosa  

član od: 15.2.2011

sporočila: 79

27. feb 2014 16:49

V Eurospin hodim po WC papir, papirnate brisače, razmaščevalec, plastične kozarce, krožnike, prepečenec, paradižnikovo mezgo, fižol v pločevinki, olive, različne sire in mlečne izdelke, jedilno črno čokolado, pa še kakšna stvar bi se našla.

La_Rosa

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

27. feb 2014 18:37

Vse trgovine so skoraj enake, kar jih imamo pri nas v Sloveniji. Nakaj je tu boljše, nekaj pa tam. Prej smo vse to kupavali v Lipnici, Trstu in Lentiju za 1 dinar in je bilo vse dobro, sedaj pa ogromno kritik, seveda pa tudi pohval. Slovenci smo kot opice: včeraj smo zlezli dol z drevesa, danes bi pa radi gledali barvni televizor in imeli računalnik v roki. Lp , pa brez zamere.

kuhinja.slo

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

27. feb 2014 19:10

V EuroSpin hodimo v glavnem po kocke za prižiganje, jogurti so mi všeč, prav tako sadje. Tudi sladkarijo imajo ok, sploh čokoladne praline vseh vrst. Bi pa posebej izpostavila pražene arašide v lupini, odlični.

Cinnamon Stick

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti