A ste za rekreacijo...?

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

29. sep 2006 13:29

kako ste kaj, nič se ne oglašate. a niste več za rekreacijo? jaz sem trenutno prehlajena (teče mi iz nosa, kašljam, glava me boli), tako da se nič ne rekreiram, papcam pa kar lahko. me je v pon. bolelo grlo, zdaj pa nič več ni sem že vse nadoknadila (za zajtrk imam tortico, potem kosilo in potem zvečer še kaj zažem). prav nič dietne obroki niso bili v tem tednu, pa se prav nič ne sekiram, nasprotno. prav dobre voje sem, ko je trebušček poln. no, ampak se bom kmal morala v red spravt, pa začet mal migat.mogoče že jutri. pišite kaj, kako se pa vi prebijate iz dneva va dan. pa lep vikend MAJAA

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. sep 2006 13:39

A te je na vrhu kucla prepihalo? jaz sem šla spet zjutraj laufat, danes pa ne, me zanima, kako bo z mojim prehajanjem na popoldanski tek. Sem mislila, da mi je že ratalo, pa kar nimam volje in energije. Zjutraj pa čisto druga zgodba. Včeraj je bilo fajn, ker sem morala biti šele ob devetih v službi. Loni Makaroni

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

29. sep 2006 13:57

O, smo za rekracijo, kaj da ne! Danes mi je najljubša tista "do hladilnika pa vrata odpret" ... Nekaj me lakota daje. Tečem po planu, sem v 4. tednu. Je pa res, da ne tečem vsak drugi dan, so malo daljši premori vmes. In sem ugotovila, da mi tako še bolj paše: manj bolijo noge, ker prva dva tedna je bilo za znoret, kako so me bolele noge od gležnja do kolena na sprednji strani. Zdaj pa si dam malo več časa vmes za počitek in mi je bolje. smrketa

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

29. sep 2006 15:13

smrketa, mene pa zanima a se ti na postavi in kg že kaj pozna in ali že kaj lažje tečeš kot na začetku. Loni Makaroni, ti se pa pazi, da na kak hrib ne prilaufaš, da se ti ne bo zgodilo kot se je meni.Koliko časa pa ti laufaš, imaš tud kak plan? MAJAA

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

29. sep 2006 15:40

Majaa, nič se mi ne pozna na postavi in na kg, ker pri hrani dejansko nič ne pazim. Bi tudi rada, pa ni prave volje. Je pa res, da nisem šla tečt zaradi tega, ampak ker bi rada malo več kondicije, da ne bom čisto zakrnela pa da bom lahko prišla v 5. štuk ne da bi imela jezik do tal. ;) Ja, lahko bi rekla, da tečem lažje, ker si dam malo več pavze kot en dan in me noge (skoraj) ne bolijo. Je pa tako: na začetku je bilo težko preteči minuto, zdaj je težko preteči 5 minut ... ampak gre. Čeprav mislim, da bom vaje tega tedna ponavljala, se mi nikamor ne mudi. smrketa

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. sep 2006 20:12

Jaz laufam kar tako iz navade, pa za dobro zdravje in da se ni treba kaj preveč s kilami ukvarjati, čeprav imam kaki dve več kot lani, ampak se, vsaj zaenkrat, nikjer ne poznata. Grem pa 4x na teden po 40 minut, včasih pa za eno uro. Saj v hrib tudi laufam, samo dol ni fajn za moja kolena. Tako pa cikcakam in navadno porabim več časa za priti dol kot pa na vrh. Loni Makaroni

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

30. sep 2006 13:59

Ojla,se moram javit.Sedaj tečem že en mesec in kaj se mi je zgodilo-sem mislila da bom morala prenehati s tekom,so me tako kolena bolela,da sem šla k zdravniku in imam v četrtek slikanje!!!Sam vam povem čist potih,to ja bilo prejšnji teden pa sem v nedeljo zopet šla tečt in komaj prišla do doma(zaradi bolečin seveda) sem imela povita kolena,ampak vseeno ni nič pomagalo.No,potem pa nisem šla nikamor do četrtka,komej sem prilezla do službe in nazaj,hodim namreč peš.V četrtek sem pa sinka peljala na plavanje in nisem več zdržal- obula adidaske in šla,res so me bolela pa nisem odnehala in mislim da je danes bolje,bom pa videla kaj bo pokazala slika v četrtekMoram priznat,da sem bila kar jezna nase,da se mi je kaj takega zgodilo,pa obilo tekaških užitkov še naprej... andreja č.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. sep 2006 19:56

Andreja! Jaz sem takrat morala prekiniti, diagnoza pri meni je bila delna obraba obeh kolenskih sklepov (navadno se to začne, če se, pri ženskah v obdobju menopavze). Takrat sem imela 24 let, me je skoraj kap. Navodilo zdravnika - utrditi stegenske in ostale mišice, sem nato eno leto hodila v fitnes in začela počasi nazaj s tekom, sedaj samo včasih rabim elastični povoj, ampak takrat raje odneham in namesto tečem kolesarim. Loni Makaroni

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

4. okt 2006 8:12

A se bo katera udeležila? andreja č.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti