Hofer

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

5. sep 2006 22:04

Jaz oz.midva z možem kupujeva v Hoferju že kakih 20 let.Vendar sva sedaj ko je Hofer tudi v Sloveniji ugotovila,da so tukaj cene višje.Ne vse ,določenih izdelkov.Tako za vsak dan se splača tu hodit ne v Avstrijo,če pa narediš nakup na dva meseca pa je bolje iti gor,seveda nam, ki nam je Avsrtija blizu.Jaz imam izdelke,ki jih kupujem samo v Hoferju.Ne vem morda je to navajenost na te izdelke in mi izdelki drugih proizvajalcev niso dobri.Pa naj naštejem nekaj izdelkov; sir za mazanje, kečap,sir v lističih,čips,toast,jedilna čokolada,lak za lase.....Recimo smo kupili pri nas sir v lističih pa sta otroka takoj pogrešala Hoferjev sir.Saj pravim mogoče je to navajenost že dolga leta vendar drugi izdelki mi niso dobri in pač kupujem v Hoferju.Nikoli pa ni bilo nobenih problemov, nič narobe in smo še sedaj tu. Darinka Muraus

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

12. sep 2006 22:14

Danes sem pa jezna!!!!! V soboto smo bili po nakupih v Hoffru. Med drugim smo kupili tudi mlad krompir pakiran po 1 kilo v vrečki. Kakšno presenečenje danes, ko sem ga hotela speči v pečici. Krompir, ki je v soboto zgledal čisto sveže se je v dveh dneh spremenil v smrdečo, zaudarjajočo...vodeno kašo!!! Kaj takšnega še nisem doživela. Kako je to sploh možno, da se lahko krompir tako hitro pokvari???? Levinjav

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

12. sep 2006 22:19

dobro vprašanje ??....to bi tudi mene zanimalo..... vegeterianka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

12. sep 2006 22:44

Po moje je bilo krivo to, da je bil opran krompir v vrečki. Bolje bi bilo, če bi ga dala iz vrečke. Sem pa kaj takega že doživela s solato, ki sem jo sama izbrala v trgovini, čez nekaj ur doma pa je bila samo še za . Ni pa bila kupljena v tej trgovini. Lp! riba-ribica

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

12. sep 2006 22:44

Nesi krompir pa račun nazaj in jih vprašaj po zdravju... Jaz nimam še nobene slabe izkušnje s Hoferjem (še grozdje brez pečk je bilo super sveže cele 4 dni - potem pa smo ga pojedli...) Lp Silva

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

13. sep 2006 8:25

V Hofferju kupujem filme za fotoaparat, čokolado (Toblerone v vrečki, praktično za v šolo), kakšen pekač kdaj pa kdaj sadje in zelenjavo... Pač primerjam cene s Šparom in drugimi... Žal je včasih cena za določen izdelek zelo različna glede na trgovino Slabih izkušenj pa nimam. Pozdravček Vrana

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

13. sep 2006 8:56

Ko ste že omenili krompir naj dodam še to: v sobotdo dopoldan sva bila z možem v eni od Hofferjevih trgovin in je tako neznosno smrdelo okrog prostora, kjer so imeli krompir, da je bilo prav grozno. Vprašala sva se, kako, da tega ne odnesejo, saj je bilo zelo moteče; res pa je, da je bila gužva in da so vsi prodajalci nekaj hiteli. Lep dan rrr

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. sep 2006 10:38

Poznavalci napovedujejo, da bo letos krompir gnil, zato ni nenavadno, da se tak najde tudi v trgovini. Smrdi pa res grozno, v trgovini ali kjerkoli drugje. Krompir, vzgajan z umetnimi gnojili,..... pa sploh zgnije v zelo smrdečo brozgo. rimljanka

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

13. sep 2006 10:55

Sama zelo rada nakupujem v Hofferju, motipa me to, da zvečer ne dobim več jogurtov, se mi je že nekajkrat zgodilo, da ni bilo ne jogurtov, ne kruha in tudi zelenjave. Včeraj zvečer ob 19. uri ni bilo n.pr. nobenega navadnega jogurta več, sem pa bila presenečena, da je bilo še dovolj kruha in pekovskih izdelkov. K Hofferju hodim redno (služba v neposredni bližini), pa tudi izdelki in cene so primerni. Galja

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

13. sep 2006 11:14

Levinja pojdi v Hoferja in jim to povej (ni ti treba nesti krompirja sabo). Sigurno boš dobila novo vrečko krompirja... vsaj take so moje izkušnje. Glede reklamacij so fer in ne komplicirajo. MissLady

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti