Hofer

selce  

član od: 4.11.2004

sporočila: 74

9. nov 2006 22:18

zdravo, tudi jaz sem navdušena nad Hoferjem, vse kar sem do sedaj kupila je bilo odlično. Moti me le to,da ko se navdušim za kako stvar jo drugič ni več na policah.kupovala sem čebulno omako in poprovo omako tako v kozarčku 600 ml ,že kar nekaj mesecev pa je ni več na policah lp selce

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

10. nov 2006 7:02

Tudi mene jezi, da določeno stvar dobiš, potem je pa ni. Odlične so bile knjihove kruhove kocke - super uporabne za polnjenje piščanca. Že dolgo jih ni več! Škoda! Veronika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. nov 2006 8:18

Saj, pa tiste testenine vseh mogočih oblik in barv. Loni Makaroni

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

10. nov 2006 10:57

Jaz sem pa mislila, da se meni meša, ker sem že večkrat iskala stvari, ki sem jih včasih kupovala, zdaj pa jih že nekaj časa ni. N.pr. ni Hoferjeve Extra fein kave, so jo nadomestili z neko kavo, kilsko, v zrnju, , ni več raznobarvnih testenin, golaž dobiš redko, pa še več stvari pogrešam, se ne spomnim v tem trenutku. Jaz mislim, da nas Hofer malo nateguje tu v Sloveniji, preko meje je še vedno večja ponudba in založenost. Žal, nismo njihovi! Galja

Pana  

član od: 18.10.2006

sporočila: 8

10. nov 2006 11:03

Midva s fantom sva tudi navdušena nad Hoferjem. Mlečni izdelki so super, vložene solate in kumarice odlične ( pa poceni :))) Ni da ni. Sva kupila en tepih za na hodnik s podloženo gumo in dala 1.300 SIT. V Merkurju naletiva na manjši tepih ( skoraj isti ) za 13.000 SIT. Nisva mogla verjet. Vsakič ko greva po nakup tja imava poln voziček, dolg račun in res res poceni. Škoda le, ker sva tako oddaljena in greva le dvakrat na mesec tja. Skratka, Hofer je zakon lp Pana

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

10. nov 2006 21:31

Jaz pa sem popolnoma razočarana nad njihovimi zmarznjenimi cmoki, polnjenimi s čokolado. Nisem jih mogla jesti, okus je bil ... res bljak. Sem vrgla stran. sara

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

10. nov 2006 22:17

Nam pa so všeč đemi in rženi kruh - zelo poceni in zelo dobro. Pa enkrat so imeli v akciji reči za kitajsko kuhinjo - še dobro, da sem si nabrala res veliko zalogo, ker potem teh izdelkov nisem več zasledila. Aja, pa pred mano je vaza z 10-imi gerbarami - za 700sit! lp, vanjatajnsek

enaMarjetka  

član od: 31.7.2006

sporočila: 73

10. nov 2006 22:26

Tako ste me navdušile nad Hoferjem, da se jutri odpravim tja in še jz malo pogledam za stvarmi, ki ste jih priporočale. Zanima me, kateri mehčalec za perilo pa uporabljate? Jaz imam najraje takšne, da vonj še dolgo ostane v perilu. Prosim, če mi lahko katera priporoča ime le tega. Lp, enaMarjetka

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

11. nov 2006 9:21

Levinjav je napisal/a:
Nikjer v nobeni trgovski verigi nisem še zasledila jasminov riž, razen v Hofferju, da o drugih vrstah aromatičnih rižev ne govorim.
V sparu dobiš v okviru njihove znamke tako jasminovega kot basmati ter tudi mešanico navadnega in divjega, itd. Cene so smešno nizke, vsaj kar se jasminovega in basmatijevega tiče, glede na kvaliteto. (Divjega pa jaz zunaj kar kilo kupim - je blazno drag - in sama zmešam zaradi razmerja.) Se opravičujem za off topic Sasenka

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

11. nov 2006 9:45

No tudi midva sva veliko kupovala v Hofru v Avstriji, odkar ga imam v Sloveniji sem grozno razočarana nad njimi, kadar se odpravim po nakupih navadno ne dobim željenega. Tudi včeraj sem bila in odšla sva z praznim vozičkom, ker nisem dobila stvari, ki sem jih potrabovala sem bila tako jezana da sploh nisem kupovala ostalo... Vsaj naša trgovina je izredno slabo založena, hladilniki prazni, razen če greš v trgovino v dopoldanskih urah, ko jim ravno pripeljejo robo. LP.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti