Hofer

mansaj  

član od: 23.12.2003

sporočila: 478

1. sep 2006 22:42

meni je dober sir v trikotničkih, se ga da tako lepo rezat, kot tudi mazat na kruh...drugače pa kupujem kar dosti tam in še ni bilo reči, ki bi bila zanič...no ja včasih se zgodi da je preveč nakupovalcev in vrsta dolga...drugače pa bp. jasna

mansaj  

član od: 23.12.2003

sporočila: 478

1. sep 2006 22:46

nisem prej opazila, vendar resnično upam, da tega Hoferja v Litiji ne bodo zaprli, kajti potem pa res ne stopim niti v eno njihovo poslovalnico več...to je tko kot bi nekomu ponudil roko dal pa bi mu samo mezinec...no ja pa tudi to ni tema v tej temi, tako da se opravičujem...moram pa dodat, da smo mi tudi celo zimo kupovali vso zelenajvo in sadje kar v Hofer trgovini jasna

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

2. sep 2006 10:06

Hoffer v Litiji ne bodo zaprli, sicer je res, da dela malo nad rentabilnostjo. Ampak vseeno. Tudi mi kupujemo v Litijskem Hofferju. Z kvaliteto izdelkov smo zeloooooooooo zadovoljni. Dejanskosemo vsak teden tam. Kupujemo jogurte, mozzarelo - ki jo kar prehvalit ne morem. Vloženo peso, kumarice, ananas. Da o kvaliteti sadja in zelenjave ne govorim. Všeč mi je da so določene vrste sadja in zelenjave že porcionirane, tako da samo pograbiš in greš. Šampinjonov ne boš dobil ceneje kot v Hofferju, Poleg tega kupujemo polnozrnate kruhke, čokolado - sploh tisto z mandlji. Nikjer v nobeni trgovski verigi nisem še zasledila jasminov riž, razen v Hofferju, da o drugih vrstah aromatičnih rižev ne govorim. Poizkusili smo tudi jajčne rezance in moram priznati da so 1A. Seveda smo postali odvisneži od njihovih sladoledov, midva z možem imava najraje tistega z jogurtom in mengom, medtem, ko imata hčeri raje jogurt-jagoda, seveda kupujemo tudi kornete... Poleg tega kupujemo tudi mleko, pa sir. Meni osebno je najbolj všeč Jogurtina sir z manj kalorijami. Dejansko moram priznati, da smo najboljšo postelnjino kupili prav tukaj. Tako, da samo pohvale. Levinjav Sporočilo je spremenil(a) Levinjav dne 02. sep 2006 10:12:02

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

2. sep 2006 11:28

Levinjav, jasminov riž dobiš tudi v Interšparu ... Dajte mi povedat tiste, ki se navdušujete na cottage sirom, kaj je to? Prvič slišim ...

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

2. sep 2006 12:10

To je skuta pomešana s smetano. So pa taki malo krogeci. Sonja

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

2. sep 2006 13:07

Kako pa to potem ješ? A na žlico? Ali na kruh namažeš? Saj vem da bom izpadla kot totalno budalo, samo res nimam pojma.

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

2. sep 2006 14:51

sara, jaz ga velikokrat pojem kar po žlici s koščkom kruha. Tudi na kruh bi ga lahko dala, ampak težje ker ni mazljiv. Včasih ga dam tudi v kakšno bolj bogato solato. MissLady

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. sep 2006 15:03

sara.vidmar je napisal/a:
Kako pa to potem ješ? A na žlico? Ali na kruh namažeš? Saj vem da bom izpadla kot totalno budalo, samo res nimam pojma.
En rek gre nekako takole: Kdor velik sprašuje, utegne se kdaj pa kdaj komu videti neumen, kdor nikoli ne vpraša, ostane vseskozi neumen. ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. sep 2006 15:47

jade je napisal/a:
koliko vam je pomemben kakšen riž jeste, meni pa je ves isti. Ne opazim kakšnih ekstra razlik pa mi je vsak dober. jade
Jade, kupi Jasminov riž, Basmati riž pa recimo navadni Splendor ali kaj takega, pa naredi podobno rižoto ( ne preveč začinjeno ) ali riž kot prilogo v nekaj dni ( domači bojo pristali na poskus, sem prepričan ), pa boš videla razliko. Če ne opaziš razlike, pol kupuj najcenejši. ežoj

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. sep 2006 15:57

Večkrat kupim drugačen riž pa mi ni noben ne vem kako posebno izstopal, kaj vem, vsi so mi dobri. Če pa naredim tak poskus se čez par dni ziher mož izseli, ker ne mara riža. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti