Hofer

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

9. nov 2006 17:33

Včeraj sem bila v Hoferju, kupila nekaj stvari,ki jih že poznam nekaj pa za "probo". Med njimi je bila tudi rdeča pesa. Ooooooooodlična pa samo 129sit!!!! Zanima pa me kako je njihov pralni prašek in ostala čistila znamke Tandil. Pa korenček-sveži 129sit za kg. Solata endivija 129sit za kos, bila je zelo lepa, tudi jogurti so mi zelo všeč. Moja hčera (je pravi čokoholik) pa pravi, da je njihova mlečna čokolada zakon. Ker hoferja še pri nas ni grem tja bolj poredko, zato me res zanima kakšna je kvaliteta njihovih pralnih sredstev in čistil. Za druge izdelke pa se videla da jih hvalite. Lp valči

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

9. nov 2006 18:05

Sama sem že prej večkrat v Avstriji kupovala v Hofru in Lidlu in lahko rečem, da sem z njihovimi izdelki zadovoljna. Se je že tudi pripetilo, da sem se s kakšno stvarjo zafrknila, ampak v glavnem ne. Pralni prašek mi je všeč iz obeh trgovin; čeprav sem vnet odjemalec Dasha. Če je pa kak madež res močan, pa tako moraš vzeti posebno čistilo. Kupujem pa le tekoče praške, tako da za ostale ne bi vedela. Lep večer še naprej. limonca26

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. nov 2006 18:06

Čistilo za razmaščevanje oziroma kuhinjo in za WC je meni prva liga, tandil za črno in pisano perilo tudi, barve, po mojih izkušnjah, manj bledijo kot pri nekaterih drugih tekočih preparatih. Pralnega prahu ne kupujem tam. Čokolade so čisto ok tudi nam (no, razen za finesso marcipan ali kapučino ni nadomestila....), mešanice mok za kruhomat so zelo dobre, pa cottage cheese, siri nasploh. Jogurti me ne navdušijo, ne sadni ne navadni, punč pecivo pa zelo... Kaj drugega se zdaj ne spomnim. Mamamia mamamia

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

9. nov 2006 18:25

Vsake tolio časa grem pogledat ali je kaj novega,nekaj pa vidim iz reklam,največ kupujemo sladkarije,čajno maslo...danes sem kupila ojačane zimske nogavice ,za sankanje bodo dobre.Če katero zanima imajo čokoladno in punč glazuro v lončkih.Uporaba je zelo preprosta ,lahko stopite v mikrovalovki ali vreli vodi,kar v tistem lončku Me pa zanima če je že katera uporabila njihovo barvo za lase? lp goga

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

9. nov 2006 18:45

jaz sem kupila svoji mami barvo za lase in je super prijela ... drugače pa sem sedaj prvič kupila creme fraiche in naredila z njo solato iz kumarc in koruze skoraj sem bila v transu kako je bilo to odlično za pojest, drugače nisem navudšena nad kislo smetano, to pa sem imela občutek da jem neke vrste sir z kislo smetano ...glavno odlično... pa tako vsak mesec kupim za probo kaj novega. kupila sem tudi ta mesec kekse zvezdice, prestice oblite z čokolado testo je mislim, da isto kot za medenjake ne vprašite kako dolgo sem imela veliko škatlo, ko sem pojedla eno prestico je zmanjkala v celoti ena mini škatlica, saj so v eni veliki škatli pakirane 3 majhne..... no pa še tajsko juho sem kupila v konzervi to pa še moram testirat drug teden vegeterianka

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

9. nov 2006 19:16

Mi smo pa čisto nori na njihovo mlečno čokolado,pa tudi siri in jogurti so odlični. Je pa pri nas v Velenju zelenjava in tudi sadje bolj ela

gianja  

član od: 10.11.2004

sporočila: 203

9. nov 2006 20:03

Pralni praški so super. Nekje na netu je bila objavljena raziskava o pralnih praških. Med njimi tudi Ariel, Persil in še ostali, pa je zmagal Tandil od Hoferja. Nisem mogla verjeti. Moja mami ga uporablja pa pravi da je zakon. gianja

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

9. nov 2006 20:15

Čao, tudi jaz od časa do časa zavijem v Hofer po sladoled, ki je hudo dober za tak mali denar - 1l, tistega v kockasti posodi je 299 sit, okusi ful dobri, recimo med-mandeljni, čoko-banana,... in pa po Pesto omake - siciliana, genovese, rosso. Aja, pa da ne pozabim njihovih medenjakov z grenko čokolado, oblčasno smešno nizkimi cenami vloženie zelenjave - recimo mladi koruzni vršički za 140 sit, pa bambus, mungo kalčki... in večina zadevza kitajsko kuhinjo, predvsem olja so poceni in rezanci. Pa še kaj se občasno najde. Aja, pa šopki sveže rezanega cvetja, včasih kakšno sveže sadje (predvsem ananas) in zelenjava. In pa otroške oblekice - niso ne vem kakšne kvalitete, ampak za ponosit je ok. Lep pozdravček, S.

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

9. nov 2006 21:00

Jaz sem navdušena nad rjavim sladkorjem (399 sit za kg), čokolada za kuho, kokosovo maslo, rjavi sladkor z vanilijo, bio jogurti, sojin puding, neki žitni piškoti, ime katerih sem pozabila, predvsem je pa zakon prekajeni losos...fine tanke rezine lososa, 799 sit/200g. LP katjushka

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

9. nov 2006 22:06

Mamamia, tudi jaz sem nora na Finesso, ni je boljše nugatove čokolade :) (Čeprav je tudi Hoferjeva dobra.) Se ti mogoče sanja, če se Finesse dobi kje v Sloveniji? Jaz si zmeraj prinesem zalogo iz Avstrije, ker je pri nas še nisem našla. cherry

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti