Hofer

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

31. avg 2006 10:27

Pozdravljeni, danes sem prejela Hofer katalog oziroma reklamo in sem zagledala neko zanimivo pecivo ... gre za ...kolač GACHE DE FRANCE ....sestava kvaseno testo, z maslom in creme fraiche .... A JE KDO KUPILLLLLL ŽE TO???????? sliši se mamljivo in samo nimam pojma za kakšno kremo se to gre.......ali sirovo ali kaj??? in še ena mamljivvvvvvaaaaaa ponudba Francoski mehki nugat z mandlji in medom kar bo v prvi priliki, ko grem v Hofer letelo z menoj domov vegeterianka

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

31. avg 2006 11:09

- creme fraiche rečejo francozi navadni smetani, drugače pa oni uporabljajo veliko slaščičarske kreme v pecivih - podobno kot vaniljev puding. Je ni čez Jagodno torto s slaščičarko kremo in smetano. matilda

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

31. avg 2006 11:51

Kolača ne poznam, ampak da spet enkrat razčistimo glede raznih vrst smetane: - creme fraiche = gosta kisla smetana s 40 % maščobe (če ni "light") - sladka smetana (za stepanje) = 30 % maščobe - kisla smetana pri nas = 20 % maščobe - kisla smetana v Avstriji in Nemčiji ali na Hrvaškem z modrim pokrovčkom = 10 % maščobe teta torta

Anouk  

član od: 24.2.2006

sporočila: 98

1. sep 2006 9:33

V Hofer zahajam bolj redno na Primorskem, kjer je praktično za vogalom (Izola); v Ljubljani pa na drugi strani mesta, tako da se, ko pridem enkrat na Rudnik raje odločim za Leclerc. Najbolj sem navdušena nad njihovim sadjem in zelenjavo. Nimajo vedno vsega, zato lahko izbiraš samo med tistim kar imajo, vendar je brez izjeme vedno odlično. Enkrat sem tam kupila tudi ajvar, ki mi ni bil všeč.. Tudi kruh se splača kupiti, je poceni in okusen poleg tega pa se dolgo ne strdi in ostane svež. Lp Anouk

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

1. sep 2006 10:30

Ne vem zakaj, ampak meni se pa zdijo njihovi kruhi še veliko bolj nabutani s kemijo, kot sicer. Kruh kupujem samo še občasno, saj ga pečem sama doma - in zato se mi zdi razlika ogrooomna. Res pa je, da je zelo poceni in ga ogromno ljudi kupuje. Lep dan vsem skupaj rrr

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

1. sep 2006 11:56

Anouk, Hofer je v Mostah. Na Rudniku je pa EuroSpin. Julija

antonija8  

član od: 13.12.2005

sporočila: 325

1. sep 2006 15:42

Glede Hoferja ne vem Glede riža - vedno kupim riž Bali. Je res malo dražji, toda preverjen , zelo dober in hitro kuhan (Bel , rumen ali polnozrnat). Pozdrav, antonija

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. sep 2006 17:56

Tudi pri nas mami vedno kupuje Bali. Je zakon. Sicer je res malo dražji a je res kvaliteten in ko je kuhan je vsako zrno posebej tamalaursa

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. sep 2006 18:06

koliko vam je pomemben kakšen riž jeste, meni pa je ves isti. Ne opazim kakšnih ekstra razlik pa mi je vsak dober. jade

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

1. sep 2006 18:34

Popolnoma istega mnenja sem kot jade, razen, ko ga nabavljam za koline. Mora biti tak, ki se ne razkuha, ker je drugače v krvavicah en poc. LP Matjaž

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti