Zahvala po poroki

arabrab  

član od: 3.7.2006

sporočila: 25

tema odprta - 13. avg 2006 23:41 | ogledi: 4.291 | odgovori: 11

Prosim za pomoč.Kaj podariti svatom za spomin ob odhodu s poroke?

Hvala in lp

arabrab

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

14. avg 2006 0:16

Ko se je sestrična poročila, smo dobili vsak tri konfete lepo zavite v til (bele barve). Važno je, da se ne pretirava. LP! fakin712

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

14. avg 2006 1:30

Pri nas se vedno daje v "paketke" iz tila ipd. aranžirane konfete, ponavadi po 5 na paketek. teya84

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

14. avg 2006 5:01

Mi smo na poroki dobili od neveste lepe barvne nakvačkane prtičke v obliki metulja, mladoženec pa nam je podaril njuno skupno sliko s poroke. Nevesta je sama skvačkala in poštirkala te metuljčke-prtičke in gor je bil še privezan tak miceni listek kot na konfetih, kjer je pisalo njuno ime. Prekrasen in izviren spomin. Na drugi poroki pa smo dobili tak vrček kot srček, narejen pri lončarju z listkom z imeni in pa seveda sliko. To zahvalno darilo je predvsem stvar želja in okusa mladožencev, zato naj se ona zmenita in potem to podarita. Konfeti se prej na našem koncu niso podarjali, ker je to prišlo k nam iz Italije, sedaj pa se tudi podarjajo. Kyara

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

14. avg 2006 7:13

Prijatelja sta podarila rožico, narejeno iz lesa in usnja? Zelo prijeten spomin. mimika

anagerzina  

član od: 29.11.2002

sporočila: 280

14. avg 2006 7:22

Pri nas se običajno podarjajo konfeti, ki ti jih aranžirajo v miljon in eno različico. Drugače pa sem na porokah (po celinski Sloveniji) že dobila tudi lectovo srce z imeni maldoporočencev in datumom poroke, potem eno škatlo keksov in peciva, pa medeno svečko in majhen kozarček medu z orehi v lični kartonasti škatlici in z listkom z datumom in imeni mladoporočencev. Podarja pa se tudi kozarce za šampanjec z imeni in datumom poroke v katerih svatje nazdravijo mladoporočencem, pa razne glinene izdelke, kvačkane izdelke,... Ana

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

14. avg 2006 8:54

Midva sva podarila najino fotografijo v lično izdelani vizitki, z datumom poroke in napisano zahvalo od naju dveh. Škatlo piškotov pa itak...

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

14. avg 2006 9:50

Jaz sem v soboto dobila en mali kozarček medu z orehi in gor je privezan listek z imeni, datumom ter krajem. Delila pa sta tudi svojo poročno fotografijo, ki jo je je fotograf poslikal in natisnil že na dan poroke. En list papirja (isti kot je bil uporabljen za vabila) je prepognjen na pol kot čestitka. Na prvi (zunanji strani) je napis "Skupaj smo se veselili, skok v zakon proslavili. Da naju ne boste pozabili, sliko ste v spomin dobili." Na koncu še imeni in priimek ter datum. Na notranji strani pa je prilepljena njuna slika. Marjetka

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

14. avg 2006 10:10

Midva sva dajala konfetke in najino fotografijo v etuiju. ANJA

Tančrli  

član od: 14.8.2006

sporočila: 1

14. avg 2006 12:54

Midva sva si izdelala podstavke iz brezovih debel, na njih naredila aranžma iz sončnic, ker smo namreč vse imeli iz sončnic, spodaj pod aranžmajem pa smo izžgali najino ime in datum poroke, ter dva prstana. Ljudem je bilo ful všeč. Zraven pa sva še razdelila najino sliko. Tančrli

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

14. avg 2006 17:07

Midva sva jim dala najino poročno sliko in vsi so bili zelo zadovoljni. ariella

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti