Malo za hec

zelvica  

član od: 2.12.2005

sporočila: 60

19. avg 2006 14:29

Sedita stara zakonca pri večerji in srkata juho. Pa pravi ona vsa medena: "Joj, dragi možek, kak je meni toplo pr srci..." On odvrne: "Baba trpasta, kej ne vidiš, da levi cicelj namakaš v župo!" zelvica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. avg 2006 17:02

Dvakrat v življenju sem povedala vic, samo jaz sem se smejala Ni slovenski je pol, pol Ne jokati prosim. Srečata se Črnogorca Mujo in Haso. Kaže Mujo Hasotu:" Danas sam radio" Haso pita Mujota:¨"Ako si radio gdje ti je onda antena? P.s. Uni pa še prihaja, še se nisem spomnila

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

19. avg 2006 18:04

Joj Anamarija, potem mama pa midve enake probleme. Jz se nikol ne spomnem nobenega vica, če se pa zgodi čudež pa se spomnim kakega ga pa ponavadi po delčkih povem tak, da se na koncu men smejijo ne pa vicu. Pište še vicev! Odkar je ta tema odprta še znam pa jz kakega povedat! vanya

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

19. avg 2006 22:04

Gorenjcu umre oče. Odločil se je za žarni pogreb, zato ogleduje žare. Vsaka mu je predraga, dokler ne pride do zadnje v kotu: "Kaj pa ta, steklena?", prodajalec z nasmehom: "To vam dam pa zastonj, ker to ni žara, ampak kozarec od kislih kumaric!" Gorenjec: "Vzamem!", prodajalec: "Ne se hecat, menda ja ne boste res v tem pokopali očeta!", Gorenjec: "Ta bo najbolj prava! Oče je vedno rad gledal skozi okno." ZOHA

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

19. avg 2006 23:35

Pri mesarju kupuje meso malce obilnejša gospa. Kupi kilogram svinjskih zarebrnic, pol kilograma zmletega mesa in tri pečenice. Mesar meče meso na tehtnico in ko se ta sploh ne umiri, ima že izračunan znesek. Gospa ga pogleda postrani in ko mesar pove skupni znesek, položi obilno oprsje na pult in reče: "Ali bi me malo pobožali po prsih?" Mesar jo začudeno pogleda in reče: "Da se vam ni zmešalo?" "Sploh ne," odvrne gospa. "Le take vrste ženska sem, da me morate vznemiriti, preden me boste nategnili...."

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

20. avg 2006 11:26

Oča Gorenc so vmirali, ležali v sobi na postelji in klicali: Marija, žena moja, kje si? Žena: Tu sem, pri tebi sem, dragi mož. Oča kličejo dalje: Urša, kje je moja hčerka Urša? Urša: Tu sem, oča. Oča: Francl, sin moj, kje si ti? Francl: Oča, tu poleg vas stojim. Oča: Če ste vsi tu, zakaj pa potem v kuhnji luč gori!? tumpika

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

20. avg 2006 14:43

Sta šle dve nuni skozi gozd proti drugemu samostanu in nekje sredi poti ju sreča en mož in ju posili. Potem pa gresta nuni naprej in prva vpraša drugo: "Ti, kako bova pa midve povedali v najinem samostanu da sva bili dvakrat posiljeni?" Pa pravi druga:"Kako misliš dvakrat?" "Ja, a ne greva po isti poti nazaj?", pravi prva. kokos

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

21. avg 2006 20:29

Mujo in Haso kradeta koruzo. Haso stoji na straži, Mujo pa krade koruzo in jo deva v žakelj. Pa pride mimo policaj in vidi ob koruzi Hasoja. Pa ga vpraša: "Čuj, Haso! Kaj pa ti tu delaš? Pa pravi Haso:"Nič, pesmi komponiram!" "Ja pa si že kakšno skomponiral?" hoče vedeti policaj. "Seveda! Poslušaj: zeleni se kukuruz, zeleni se trava, čučni Mujo, vidi ti se glava!" "Super, pa znaš še kakšno?" vpraša policaj. "Kako da ne! Plavo more, plavo nebo, trči Mujo, bog te jebo!" Kyara

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

21. avg 2006 21:08

BASEN Opazuje črviček zeleno jabolko. Pa si pravi, "ko bo zrelo ga bom pojedel". Vse skupaj opazuje vrabček in si pravi, "ko črviček poje jabolko bom jaz njega". Vse skupaj pa opazuje tudi muca, ki si reče "ko bo črviček pojedu jabolko, bo vrabček pojedu črvička,jaz pa bom pojedla vrabčka". Jabolko je dozorelo in črviček ga poje. Nato prileti vrabček in poje črvička. Potem pa skoči muca,da bo pojedla vrabčka, a zgreši vejo in pade v vodo. Nauk! Daljša ko je predigra, bolj je mokra muca ! val

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

21. avg 2006 21:15

Janez gre dva dni pred poroko s prijatelji v javno hiso. Vsi tam veselo rajajo, Janez pa si ga pri izvajanju raznih manevrov zlomi. Ves zaskrbljen kaj bo zdaj odide drugi dan k zdravniku na pregled, ta pa mu rece: "Ali v gips ali pa odrezat." Janez se seveda hitro odloci za prvo varianto. Ko pride prva porocna noc, novopečena žena, cistokrvna devica, pravi: "Vidis te ustnice, teh pred teboj ni se nihce poljubil, vidis te prsi, teh pred teboj nihce se videl ni, ..." itd. Janez jo nekaj casa poslusa, potem pa jo prekine in rece: "Ti meni to govoris! Poglej si mojega, se original zapakiran ..." val

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti