Malo za hec

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

14. avg 2006 21:13

Vpraša mama sina: "Peter ali se ti kdaj pogovarjaš sam s seboj?" Pa pravi Peter da se nikoli ne pogovarja sam s seboj. In mu reče mama. "Saj imaš prav kaj se boš pogovarjal s takšnim norcem. mamazeljka

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

14. avg 2006 22:55

Mujo sinu: "Tup si ko drvo" in potrka po leseni mizi. Sin: "Tata, neko kuca" Mujo:"Ja ču otvorit". Aki

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

15. avg 2006 13:27

Žena sreča moža za Valentinovo s šopkom rož v roki in ga vsa nasmejana vpraša: "Dragi, te rože so zame?" Mož odgovori: "Kje pa, te so za tajnico." Žena vzroji:" Prasec, njej rože, meni pa *****!" Mož hladnokrvno odvrne: "Menjaš?" Nena Nena-morje

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

16. avg 2006 8:45

Mujo pride v trgovino televizorjev: "Ali imate barvnega?" "Seveda!" "Potem mi pa dajte rumenega!" Blondinki so našli zmrznjeni v drive-in kinu. Hoteli sta gledati film "Pozimi zaprto!" Kyara

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

16. avg 2006 10:22

Trije moski modrujejo, kateri ima bolj neumno ženo. Prvi pripoveduje: "Moja je tako neumna, da si je kupila avto, pa sploh ne zna voziti." "To ni še nič," reče drugi, "Moja si je dala narediti trajno, čeprav je že po naravi skodrana kot koder." "Vesta kaj," dodaja tretji, "moja je zabita kot noč. Ko je prejsnji teden šla v toplice, si je kupila tri zavojčke kondomov, čeprav nima penisa." val

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

16. avg 2006 10:25

Šofer tovornjaka ustavi prostitutki: "Kaj narediš za 50 evrov ?" "Vse!" "No, pol mi boš pa pomagala cement dol zložit!" val

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

16. avg 2006 22:05

Janez, jest se bom ločil!" "V čem je pa problem med vama?" "Že tri tedne ni z mano spregovorila niti besedice!" "Ne seri, take več ne boš dobil !!!" tumpika

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

17. avg 2006 9:30

60-letnik se ženi z dvajsetletnico. "Ne stoj ga srat," ga svari prijatelj. "Leta ne prizanašajo - si ti kej pomislil, kako bo čez 10 let?" Ženin odmahne z roko: "Ma kaj če bet! Ženska pri 30 pa res še ni stara!"

zelvica  

član od: 2.12.2005

sporočila: 60

17. avg 2006 11:54

Pride mala siva celica v moške možgane. Pa kliče:"Juhu, je kdo tukaj? Juhu, kje je kdo?!" Nikjer nobenega, odgovori ji samo odmev. Čez nekaj časa prileti druga siva celica in ji zakliče: "Kaj pa ti počneš tukaj? Pridi, mi smo vsi spodaj!" Gre pijani Francelj ponoči čez britof domov in se zvrne v jamo. Zjutraj še ves omotičen leze ven. Vidi ga grobar in ga useka po glavi z lopato: "Še nobeden mi ni pobegnil, pa mi tudi ti ne boš!" zelvica

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

17. avg 2006 15:49

Tole se pred nekaj meseci prejela po e-pošti. Zadeva: VABILO NA UPEPELITEV Ker ste dosegli predpisano starost in naša družba ne more več pričakovati nobene koristi od vas, ste avtomatsko zapadli upepelitvi po 1. odstavku 7. člena Zakona o upokojenih in drugih nekoristnih občanih /Ur.l. 8079 z dne 31.4.1975/ Zato se morate takoj ali najkasneje v roku 15 dni zgasiti v naši podružnici pred pečjo št. 5 zaradi upepelitve vaše nadvse smešne in škodljive pojave. Biti morate tešči in popolnoma trezni, da ne bi prišlo do poškdbe peči. K upepelitvi se javite trezni, obriti, v svežem perilu in z dobro umitimi nogami, ker dezodoracijske naprave še nismo inštalirali. Predhodno morate izprazniti mehur, da ne bi pogasili ognja. Iz istih razlogov morate odstraniti vodo iz kolen. S seboj prinesite malo bukovo poleno, aktovko premoga, posodo za ocvirke in škatljico za koščice. V kolikor prej poravnate poštnino, bodo vaši posmrtni ostanki poslani domačim po vaši želji, v nasprotnem primeru pa jih bomo dostavili tovarni JUGOGNOJ, za nadaljno predelavo. Ta dopis velja kot odjavnica na matičnem uradu in kot opravičilo pri podjetju SLOVENIJATRUPLO, če bi vas obdolžili krivde za neizpolnitev svojega lastnega plana. PRIČAKUJEMO VAS Z ZAKURJENO PEČJO ! ......................................................................................................Direktor .................................................................................................Kostko Smrtnik l.r. Co.: - arhiv

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti