Se gremo igrat?

Tile dnevi mi niso ravno vdahnili kakega pretresljivega vprašanja, pa bom kar zmašila skupaj: s čim je Stradivari (pa kdo drug tudi) premazoval svoje violine?

LP

cervus
S propolisom??? (piše tule: http://www.cebelarska-zveza-slo.si/cebele_pridelki_) Atina

Atina, te še niso učili, da se mora ob enih zjutraj spati?????????????? odgovor je pa seveda pravilen. Ali se je splačalo, da sem mečkala štiri dni, odgovor je bil pa v prej kot dveh urah??? Grrrrr, hehehe. Pa me vseeno firbec matra, Atina, kako si kot iz topa ustrelila???

LP

P.s. Aha, pa nadaljuj, seveda! (prosim )

cervus

katti

AAAAAAAAAtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Lp

cervus

Imam predlog. Tisti, ki potrdi pravilni odgovor, naj pozove po zasebni pošti zmagovalca, da bo teklo dalje.

F r i n a

Frina, rečeno, storjeno!

LP

cervus
Joj, sem čisto pozabila, da se igram. Hvala za opozorilo. Kako sem vedela? Saj bi lahko rekla, da imamo doma čebele, pa sem blazno seznanjena, ampak ne bi držalo (zadnji del). Striček google mi je pomagal, ko sem vtipkala "premaz violin". Hm, hm vprašanje ... kako urco mi dajte še ... Atina

Atina, urca je mimo, podvojena in še malo.................................

 

rimljanka - zasebno mnenje
Hihi, še otroke je bilo treba spat spravit ... Evo, zdaj pa vprašanje: Danes sem brala tudi o kuharski knjigi, ki jo je napisal Lepi Žane, glavni kuhar v mestni gostilni. Ta kuhar pa pripravlja: belo smetanovo juho, cmok iz ribanega kruha, žgance, šaro, golaž, obaro, za lačne strice pa speče krvavice. Praži jetra in možgane, peče ribe, kuha rake, fine zrezke in omake. Sir in zelenjava, grah v rižoti, torte, kompoti, za sladkosnede sinke peče palačinke, potem cmoke, pečeno raco, kokošjo juho in govedino s prikuho. V katerem mestu se tako dobro hranijo? Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti