Se gremo igrat?

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

8. feb 2018 11:11

Bralcem foruma "Se gremo igrat?" se opravičujem za moje bluzenje v prejšenem postu.

Želim vam še naprej lepo igro.

P.s. sodino solinko pa čisto regularno z računom kupim.V naravi je še nisem nabirala in glede na ceno, nekaj čez 2€ za kilogram, je tudi ne bom.

Vrtejbenka

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

8. feb 2018 11:22

Ne boš verjela ampak ko sem bral tole tvoje klobasanje sem se nasmejal domala do solz :) :) kljub temu, da me žališ, daješ v nič in še kaj bi se našlo....res si boga in očitno si imela v življenju nekaj težkih travm, ki ti zdaj sekajo ven . Kajti toliko strupa je v tvojih besedah, da sem ga redko kdaj slišal od katerega človeka. Pri tem je zanimivo, da delaš takšne sodbe o meni  ne da bi me sploh poznala tako, osebno...

Pa še to, pred kratkim no ja pred nekaj meseci si dejala, da z menoj nočeš imeti nobenega opravka več. Jaz sem se tega držal in nisem reagiral na tvoja modrovanja ampak ti si kaj kmalu zatem začela sikati na moje komentarje in drugo. Nisi načelna in ne moreš iz svoje kože, saj vem. Tudi tokrat se ne bi odzval ampak kar je preveč je preveč. Tudi si se kujavo napovedala umik s Kulinarike, no pa tudi tega se nisi držala. Seveda imaš vso pravico, da delaš in pišeš kar želiš ampak tvoja nenačelnost se kaže tudi v tem. Ker nenazadnje bi bilo človeštvo močno prikrajšano za tvoje umotvore zato in vem da čutiš močno potrebno po samodokazovanju , ki ga verjetno kje drugje težko dosegaš.

Ker spoštujem ta portal in vse člane in članice na njem sedaj zaključujem najino dopisovanje na tem mestu, ti pa kakor hočeš.

 

hedonist

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. feb 2018 11:56

Se še spomnite  prepirčkov iz otroških dni?

"Butelj"

"To si ti, kaj sem pa jest?"

"Tepec!"

"To si ti, kaj sm pa jest?" .... in tako dalje ...,

Meni je prav zabavno. Takole zvem o ljudeh več, kot bi si želeli. 

Cila

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. feb 2018 11:57

elaphus je napisal/a:

 

Lp

P.s. boš postavila naslednje vprašanje, Katarinči?

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

Da ne pademo čisto iz okvira.

Cila

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

9. feb 2018 4:02

In moja mama bolje kuha  zame, tvoja pa zate 

Da ne bi slučajno kdo pomislil drugače 

Katrin11

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. feb 2018 10:28

Tole je zvodenelo. Saj veste: too many cooks spoil the broth; ali: gde je mnogo baba, tu je kilavo dete. Ker pa je to slovenski portal - kako se že glasi ta rek v slovenščini? In še podvprašanje: ali je kaj drugega vzrok? Je volilni molk?

lp

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

11. feb 2018 10:47

Ja Elaphus, če misliš na  Katarinči, je vzrok njena enpar dnevna odsotnost od neta ...mislim, da se vrača danes zvečer.

Vrtejbenka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. feb 2018 17:56

Fajn. Potem se bom pa še malo oborožila s potrpežljivostjo.

lp

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

11. feb 2018 18:32

No, dokler ne zastavi Katarinči novega vprašanja, ena moja slikovna uganka za lažje čakanje  ...Kako se imenuje drevo, na katerem rastejo ti sadeži na mojem novem predpasniku? (da se mimogrede še malo považim )

 

 

Vrtejbenka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. feb 2018 19:45

Žižula?

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti