Tole zgleda dobro...

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

23. jul 2006 16:20

Kam pa bi prišli, če bi bilo vsem všeč vse Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

23. jul 2006 18:37

Rozanec,napisala sem samo kar mislim, ali jaz ne smem? Če drugi lahko napišejo, zakaj jaz ne bi? Saj nisem nič slabega mislila. Tvoja pripomba se mi zdi malce neumestna, pa brez zamere. Tudi jaz tebi želim lep dan, pa veliko se smej Anamarija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

23. jul 2006 18:45

Pa saj ni bilo mišlljeno slabo. Zato pa je na koncu smeško. Sorčy če sem te užalila. Si jezna? Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

23. jul 2006 18:46

Aja, pa to ni blo mišljeno prav zate in za tvoj post (pač pa nasplošno, za vse). Verjetno si mislila, da je letelo nate, ker si zadna napisala mnenje. Pa nisem napisala tega zaradi tebe Lep dan in veliko se smejte

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

23. jul 2006 19:49

A ni fino, ko imamo kulinarični forum, kjer lahko izrazimo tudi mnenja o kakem receptu (tudi samo navdušenje, če je treba, le brez žalitev in neumestnih pripomb). Sicer bi bilo vseeno, če bi imeli samo kuharske knjige. Jaz si ne morem kaj, da ne bi ob kaki lepi slikici ali dobrem receptu (repecte berem kot dr.romane, ha-ha!) vsaj izrazila navdušenje. Zakaj pa ne?! Res je, da se pišejo recepti za druge, ki naj bi jih uporabili in ne za avtorja, ampak roko na srce- komu pa ni lepo pri srcu, če prebere ob tem še kako pohvalo. Že na splošno je praksa, da ljudje preveč skoparijo s pohvalami in dobronamernimi izrazi, življenje pa je tako kratko....sama bom še naprej delila takšna mnenja, mogoče bom pa komu s tem polepšala dan? Če pa grem komu s tem na živce, pa- saj nikoli ne bomo vsem ugajali in to tudi ni moj namen sodelovanja na teh straneh. Samo to šteje- polepšajmo življenje sebi in drugim, pa četudi samo z dobronamernimi besedami. Želim vsem en ZIMSKI teden, da vas malo ohladi v teh vročih dneh! ZIMA

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. jul 2006 21:27

zima - veri - pa ne beri, če ti ni všeč, saj te nihče ne sili. Pohvale pa vsakemu denejo dobro in res je, kot pravi zima, preskopi smo s pohvalami. Kar je samo po sebi umevno, tega pač ne pohvalimo, pa bi morali. Kar je vredno graje, pa je potrebno pograjati. Samo - ohraniti pa moramo primerno raven. Žaljive pripombe tu nimajo kaj iskati. rimljanka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

24. jul 2006 8:33

Veri je napisal/a:
Ker pač ljudje tako zelo radi pišejo mnenja samo na podlagi slike ali sestavin recepta, sem to rešila tako, da mnenj ne berem več, razen če me kaj izjemno zanima, potem pogledam navadno daljše poste ali take, ki imajo not številke, torej vem, da se recimo razpravlja o določeni stvari (temperatura in čas pečenja, itd...) Veri
hehe, rimljanka, saj tččio to sem tudi napisala (poglej citat:), da zaradi tega pač ne berem več mnenj. Tema je bila kaj mislimo o tem, pa sem napisala, kaj mi je všeč in kako rešujem to, kar mi ni in točno to sem napisala:) Ne vem, zakaj bi zato morala bit "kriva", če mi to pač ni všeč. Nič nimam proti ljudem, ki pišejo take poste in vem, da tega itak ne bi mogla spremenit, tudi če bi se spravila, ampak če je tema, kaj mislimo o tem, se mi zdi prav, da če že pišem, napišem tako kot mislim... Najlažje se je strinjat, jaz pa navadno ne grem po lažji poti, samo zato, ker je lažja Veri

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. jul 2006 12:22

rozanec je napisal/a:
Aja, pa to ni blo mišljeno prav zate in za tvoj post (pač pa nasplošno, za vse). Verjetno si mislila, da je letelo nate, ker si zadna napisala mnenje. Pa nisem napisala tega zaradi tebe Lep dan in veliko se smejte
Rozanec, nič več ne bom napisala, Ali sem te ne, na finto ? Je vse o.k., pa lepo se imej, no vidiš še rima se. Prav vsem prisrčen pozdrav. Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 24. jul 2006 12:23:13

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

24. jul 2006 16:05

Ja sem prav vesela, da razumeš. Ker mi je bilo res hudo, da si imela občutek, da je bil tisti stavek tebi namenjen. Če se pa na koga nebi spravljala, se pa na takega sončka kot si ti prav gotovo nebi Tudi tebi lep dan Anamarija! Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. jul 2006 18:33

Rozanec Jaz pa sem že sita tega sončka Jaz bi malo dežja. Pozdrav

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti