vtisi iz 3. srečanja kulinarikov slovenije

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

1. jun 2006 15:47

Čudovita pesmice.... je še kakšna za rokavom? veverica

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

1. jun 2006 18:58

Ha,ha, Dolores, menda pa že res, da sem zgrešila poklic! Samo ne vem, kdo bi te moje "rimarije" bral, ha,ha! Mogoče moj mož, pa še on ne, ker ne bere rad, ha,ha! Galja

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

1. jun 2006 19:33

Hmmm, takrat je glih splavarjenje v Radečah. Mogoče pa res prletim Iz Brestanice še na Libno, kaj pa je teh par km :))) jessy6

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

1. jun 2006 21:59

Še v mojem imenu prav vsi prisrčno povabljeni! Držim pesti da bo lepo in toplo vreme! LP Val val

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

2. jun 2006 10:20

Žal nisem bila z vami,čeprav sem se srečanja veselila.Jernej je dal gor anketo, kakšno se vam je zdelo srečanje v Peklu? Mene pa zanimajo seveda tisti ,ki so v anketi kliknili,da niso bili zadovoljni. Dajte napišite zakaj in kaj vam ni bilo všeč. Jaz ko že gledam slike si ne znam predstavljat,da se človek ne bi mogel imeti fajm. Upam ,da vas bo toliko v hlačah in se boste javili ter pokomentirali stvar. Balu balu

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. jun 2006 10:35

Saj to je lahko kliknil tudi tak, ki sploh ni bil na pikniku, ali pa kak tak, ki spet išče "zdraho". Lep dan vam želim

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

2. jun 2006 10:45

Po mojem je tako ,kot misliš rozanec.Počakajmo pa bomo videli,če se bodo javili. Lp Balu balu

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

2. jun 2006 11:45

Osem ( 8 ) nezadovoljnežev,osem,ki nimajo korajže (da ne rečem jajc) in obraza javno,jasno in glasno izraziti svoje mišljenje,mnenje in pritožbe glede 3. srečanja kulinarikov v Peklu,ki je mimogrede rečeno bilo prirejeno na lepi lokaciji zelo primerni za piknik večjega števila ljudi in v izjemno veliki ponudbi raznovrstnih jedi z ljubeznijo pripravljenih od članov KUL.SLO.Entuzijazem in dobra volja sta povezala večino članov upoštevajoč,da je absolutna perfekcija nedosegljiva - brezkompromisno delujemo v njenem iskanju ter v stalnem spoštovanju prostora,človeka in njegovega dejanja. Strastno stremenje po kakovosti (dobro,okusno,očem prijetno) je naš osnovni princip delovanja,na katerem je osnovano delo,učenje,spoznavanje in na koncu tudi medsebojno druženje in izziv z lastnimi dosežki v namen stalnega izboljševanja. Takšen duh in prepričanje,ki nas združuje in prispevek vsakega posameznika pripomore k uresničevanju skladnega pristopa projekta z globalnimi izzivi,istočasno pa utemeljujemo in vrednotimo RAZLIKE,ki so osnova za raziskovanje,sprejemenje novega in inovacije. Nekateri smo se imeli pa zeloooo lepo in smo srečni,da smo se medsebojno spoznali,navezali še globlje stike,degustirali toliko kulinaričnih specialitet in cenimo napore organizatorjev." Nezadovoljneži" na dan z besedo, IZZIV naj bo vaš moto za pripravo super perfektnega srečanja, - vsi se bomo z veseljem udeležili. Do 20.leta jej kolikor moreš;do 50.samo toliko koliko moraš,po 50.letu pa jej kar se da malo...

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. jun 2006 12:10

Škarpina zelo izčrpen in dober odgovor- BRAVO! Lep dan vam želim Sporočilo je spremenil(a) rozanec dne 02. jun 2006 12:10:27

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

2. jun 2006 12:11

Jernej,tvoji indijanski ražnjiči so bili dobri.Prosim za recept. Vesna Leben

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti