vtisi iz 3. srečanja kulinarikov slovenije

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

31. maj 2006 12:12

Bravo, Galja Mamamia, 24. 6. 2006 Libna, Kresna noč, ognjemet ob 23 uri, postregla te bo in tudi tvoje sopotnike Ognjič (pa val tudi), pričetek 19.00, smer Krško, za ostale informacije moj mobi , vabljeni tudi vsi ostali, golaža ne bo. Ognjič

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

31. maj 2006 12:42

Galja! Čestitke Nisem vedela za tvoj talent, lepo, lepo! Lahko bi odprli novo temo, da bi imeli zbrane vse pesmice članov kulinarike. Marjetka Cvetka je tudi dobra in še ena, katere pa se trenutno ne spomnim. Verjetno pa ima še kdo take sposobnosti, sama nikakor nisem med njimi. Zbrane pesmice bi bile . . . naj ostane skrivnost. Ne smem biti Lp iz Mb riba-ribica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

31. maj 2006 13:34

Ognjič je napisal/a:
Bravo, Galja Mamamia, 24. 6. 2006 Libna, Kresna noč, ognjemet ob 23 uri, postregla te bo in tudi tvoje sopotnike Ognjič (pa val tudi), pričetek 19.00, smer Krško, za ostale informacije moj mobi , vabljeni tudi vsi ostali, golaža ne bo. Ognjič
To pa ne velja, jaz sem bila zaradi tebe pripravljena spremeniti termin in evo, sedaj bodo prišli vsi tam k tebi, ker jim je najbližje Jaz pa še vedno nimam prevoza Anamarija

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

31. maj 2006 14:40

Anamarija1, morje je zakon!!! Iz Libne pa je lep pogled na Nuklearko . Vsekakor, če dobiš prevoz, si res lepo povabljena. ampak jaz ziher pridem v kratkem ob morju kavo spit s teboj!!!!! Ognjič

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

31. maj 2006 18:15

Veste kaj, bom jaz lepo šla po Anamarijo v Izolo, pa pridemo potem skupaj v Krško. Spoznavajmo svet in domovino, kajne? Galja, moja Glajica, kaka pesmica...Vau, sem že deset cm večja in imam od silnega špeha, ki mi raste zaradi pesmice, znova enih deset kg več... Se vam pohvalim, kaj sem privlekla iz USA? Potomci Slovencev, ki smo jih obiskali, so mi podarili kuharsko knjigo - napisale so jo izseljenke, v njej pa so recepti jedi, ki so jih kuhale Slovenke tam v ZDA...Za povrh pa so mi dali še podobno knjigo o imigrantski kuhinji, v kateri so zbrani recepti različnih imigrantskih skupin, ki so se naseljevale v Koloradu....No, sem pa od žene enega bišega kongresnika dobila še knjigo Creme de Colorado, o značilnostih kuhinje te ameriške zvezne države...Ker semkupila še knjigo o grilanju po ameriško, sem na koncu plačala za pretežko prtljago...To je res, nič se ne hecam, kupila sem namreč še šest steklenic različnih omak in marinad za steake. Največji hec pa je bil, ko sem prijateljici, ki me je prosila za mokasine, te sicer kupila, a je bila prodajalka tako zmedena, jaz pa tudi nisem gledala, da sem v SLovenijo iz Denverja privlekla dva desna mokasina, sicer iste barve, a različnih velikosti....Tako bomo zdaj enega poslali nazaj, oni pa meni drugega, pravega.... Ajde punce, lepo se imejte. Jutri grem za štiri dni na izlet po Bih, potem pa se drug teden spet kaj mailamo. Pozdravček, Mamamia mamamia

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

31. maj 2006 18:35

Mamamia, vidim, da ti ni nič hudega. Ti kar uživaj- pa lepo, da vseeno ne pozabiš na nas Lep dan vam želim

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

31. maj 2006 18:44

Ma kako naj pozabim na Kulslo, sploh po tistem,ko sem vas v Peklu toliko tudi v živo spoznala? Kuhla z verzi in vašimi podpisi še kar stoji v kuhinji, prislonjena ob ene police, in je nihče ne sme premaknit. Sicer pa bomo videli, kakšna kulinarična doživetja nas čakajo na tej naši poti, napovedanih je kar nekaj...Bom poročala, če bo kaj zanimivega. Lep pozdrav vsem, Mamamia mamamia

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

1. jun 2006 11:12

Vau Galja vse pohvale še iz moje strani

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

1. jun 2006 13:41

Bravo, Galja. Dober stil imaš.

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

1. jun 2006 14:44

Galja, pa ne da si zgrešila poklic Lp Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti