vtisi iz 3. srečanja kulinarikov slovenije

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

28. maj 2006 20:54

Ojla, Matjaž, super ideja. Se bo že našel kdo, ki nas bo "strajbal" na kup, pa se dobimo. Le meni je zemljepisni učitelj prekmalu "preminil" (ha,ha), pa sem malo bolj čorava za smeri in poti po Sloveniji! Galja

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

28. maj 2006 21:09

Jernej, praviš, da tvojih ražnjičev ni nihče pohvalil. Bili so dobri, ampak težko je pohvaliti vsako jed, ker jih je bilo res veliko, slabih pa sploh ne. Ražnjiče sem poskusila, marsičesa pa ne. Še na vino sem se spomnila šele zvečer doma, tak poznavalec in ljubitelj sem. Tudi mojega čokoladno-bananinega kolača ni nihče na pikniku pohvalil, čeprav je bil dober, ga pa je sin pohvalil zvečer doma. In nikakor ne hvali vseh mojih kulinaričnih mojstrovin kar tako, zaradi lepšega. Zahvala za dober kolač pa gre tudi Rimljanki, ki je pomagala pri prevodu sestavin, saj smo vse ostale v klepetalnici razmišljale povsem v napačno smer. Lp iz Mb riba-ribica

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

29. maj 2006 9:12

Vem, da ne sodim ravno v to temo, saj nisem bila z vami v Peklu... ampak zasledila sem, da omenjate praznik refoška (MNJAAAM!) oliv (MMMMMMMMM!!!) v Izoli. Zanima me, kdaj v juniju bo to? Sem iz MB in bi noro rada doživela ta praznik - saj sploh vedela nisem, da imamo kaj takega... Tamči

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

29. maj 2006 9:17

Dušanka; HVALA za slike!!!!! tjas

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

29. maj 2006 9:28

Tamči je napisal/a:
Vem, da ne sodim ravno v to temo, saj nisem bila z vami v Peklu... ampak zasledila sem, da omenjate praznik refoška (MNJAAAM!) oliv (MMMMMMMMM!!!) v Izoli. Zanima me, kdaj v juniju bo to? Sem iz MB in bi noro rada doživela ta praznik - saj sploh vedela nisem, da imamo kaj takega... Tamči
Tamči, pozdravljena. Jaz sem iz Izole, sram me je, amapk res ne vem kdaj je to, se bom pozanimala pa ti sporočim. Mislim pa, da Matjaž bi vedel, ker zgleda da pozna Izolo bolje kot jaz ,hi,hi,hi,hi,hi ( Če smeški ne delajo)

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

29. maj 2006 11:28

kaj je zdaj z vami, ki ste bili na pikniku ali boste glasovali ali ne. Prevladujemo tisti ki jokamo ker nas ni bilo zraven. Tisti 4 ki pa niste bili zadovoljni pa prosim z besedo na dam kaj je bilo narobe. V vtisih beremo da je bilo vse super, ali pa vas ni toliko v hlačah da bi javno kritizirali. Pa brez zamere, vsaka kritika ki je argumentirana je dobrodošla. Lep dan v deževnem dnevu zinka

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

29. maj 2006 11:29

Dušanka, tudi jaz se ti zahvaljujem za slike. Sicer še nisem videla vseh, saj mi pošta zelo počasi prihaja, bom pa pozno ponoči to nadoknadila. LP kača

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

29. maj 2006 11:31

Tamči, in za vse ki vas zanima, praznik refoška bo: 9-10-11 junija. Še nekaj mimogrede, prav zanima me kdo je glasoval, da na pikniku ni bil zadovoljen... ti si pravi čudak lp P.s. Dušanka, hvalaaa Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 29. maj 2006 11:32:27

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

29. maj 2006 13:45

Anamarija1, ti si res št.1!!! Hvala za te informacije. Sedaj pa sem še radovedna, če pač kdo ve: kako potekajo ti trije dnevi? Ali so vse dni po Izoli le stojnice? So na stojnicah izključno domače dobrote? Imajo kakšen spremljevalen program v Izoli? Vem, da sem tečka, ampak tako sem navdušena nad kombinacijo refošk+olive, da bi najraje živela nekje ob morju in sama pridelovala te dobrote-mmmmmm... Tamči

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

29. maj 2006 14:32

Lepo vas prosim, jaz sem samo Anamarija in tudi taka bom ostala, nehajmo vas prosim lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti