Knjiga čokolada!!

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

tema odprta - 5. maj 2006 11:07 | ogledi: 1.592 | odgovori: 4

Včeraj sem jo zasledila v knjižnici in moram sporočiti vsem čokoladoljubcem, da imajo sedaj na voljo 215 strani čokoladnih receptov. Sprobala še nisem, ampak izgledajo fantaslastno!!!

LP,

Staša

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

5. maj 2006 11:41

Že videla v DZS. Če misliva na isto - modra, format nekoliko manjši od A4, debela cca 2cm - cena okoli 6000 SIT. Na hitro preletela in ušla iz trgovine, da ne bi podlegla skušnjavi Lp Irena

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

5. maj 2006 12:07

... z jagodo na prvi strani.... Njamči! Ta je ta, mislim pa da je sicer od Mladinske knjige. Ta vikend bomo pekli!!! Staša

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

5. maj 2006 12:08

Te skušnjave pa povsem razumem, zato je tako lepo pri Bofu v Mariboru, ker imajo tudi knjige. Tehniki tam sploh ne posvečam toliko pozornosti kot knjigam, vedno je kaj zanimivega. Nazadnje sem tam kupila avstralsko knjigo o sladkarijah. Malo angleščine in malo pečenja sladic, dobra kombinacija. Bom pa vsekakor pogledala tudi tisto o čokoladi. Hvala za informacijo! riba-ribica

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

5. maj 2006 13:04

Drži, je od MK, poleg receptov pa so notri tudi zanimive ideje, meni se je ful posrečena zdela tista za izdelavo čokoladnih posodic za praline, kroglice... avtor(ica) papirnato posodico preprosto premaže s stopljeno čokolado in ko se zadeva strdi, olušči posodico stran. Evo, pa mi ne bodo šli več na živce papirčki, ki so ostajali na pladnjih s slaščicami... Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti