Pomagajmo bobiju

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

18. apr 2006 13:16

Julya Vrana

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

18. apr 2006 16:23

Vrana, upam in želim ti, da bo muca čimprej pri tebi. Muca ima verjetno začasnega skrbnika, veliko živali ima trboveljsko društvo razseljenih. Ne vem, če sploh imajo v Zasavju azil. LP

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

18. apr 2006 16:48

Še vedno ga iščemo... Morda jutri Vrana

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

18. apr 2006 17:14

Hojla! To o sosedih ....človek bi mislil, da se to dogaja samo v mehiških nadaljevankah..... Upam, da se bo uredilo! Lp, veverica

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

18. apr 2006 19:12

Pa menda ni pustil muce kar same doma?? Ali začasnih skrbnikov nihče ne kontrolira?? Res se mi zdi tole zelo, zelo čudno. Mogoče bi pa vseeno še na društvo vprašala, oziroma jim povedala kako in kaj. Bog vedi, če sploh vedo kaj se dogaja. Pa telefonsko številko skrbnika naj ti dajo. Upam, da se ti le nasmehne sreča. Julija

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

18. apr 2006 19:33

Sara, hvala za dobre želje! Tu gre za tri generacije, ki jim nisem v žlahti,(zato mojega sina ne štejemo)... In v nobeni ključavnici ni ključa... Naj zveni še tako butasto, ampak na vse mile viže iščem stanovanje. Jutri bom vprašala na patologijo, če so že izvidi. Ko bom vedela, kaj je na stvari, se bom, če bo tako kazalo, obrnila na socialno službo, pa tudi s policijo bi se posvetovala. Že zaradi "lastne" varnosti. Zaenkrat pa malo manj in slabše spim... Ve, moje drage prijateljice s kulslo, me držite pokonci, ali bolje - pri zdravi pameti! (Še nimam pluska, da bi pripopala poljubček ). Ne bom govorila, kako mi je v nedeljo dopoldne odleglo . Kot vsakič, ko odprem ta forum...Vse imate svoje skrbi in križe, pa tako tenkočutno spremljate vsako spremembo na tej temi... Res ste zlate! O novi mucici pa tole: strica so našli, je bil tako "zmatran", da nobenih zvoncev ni slišal, muce pa tudi ni bilo nikjer (uboščka, kako ji mora biti pusto in bljak), tako, da smo dogovorjeni jutri zvečer. Sem posredniku zabičala, da je ne smejo česat in kopat in podobne bedarije, ki bi jo že vnaprej prestrašile, saj gotovo ni vajena tega. Meni bo to mala šala, ko se bo malce vživela... En malček ji bomo pomagali tudi z mačjo meto... Vsaj igračke bomo natrli z njo... Dogovorila sem se tudi za digitalca, da bo dama čimprej na kulslo. Ne vem zakaj, ampak sama imam veliko raje en trotelziher, kot kaj digitalnega... Na komp pa ne gre, to mi pa ni všeč Lep pozdrav in mirno noč vam želim, jutri pa spet poročam! Hvala, da ste z mano! Nočko, Vrana

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

19. apr 2006 8:16

Muca je baje ves čas zunaj, samo po hrano hodi v stanovanje. Se sploh ne čudim... Na društvu pa zelo dobro vedo, kaj se dogaja, saj je človek, ki kontaktiram z njim, glavni. Skrbnik je pa že od vsega začetka lastnik te muce. Ni odgovorno skrbel zanjo, in ko je vsake toliko prinesel na društvo novo leglo mladičkov (za katere pač niso vedeli, kam z njimi), so se tam odločili, da jo sterilizirajo. In poiščejo novega lastnika zanjo. Uboga, uboga mucica. Ampak verjamem, da se bo pri nas tako dobro počutila, da bo pozabila na vse stare (slabe) navade. Vrana

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

19. apr 2006 9:02

Julija

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

19. apr 2006 10:14

Odkrila sem še eno fotko od naše bodoče muce. V istem albumu, posneta oktobra 2005, stran 2. Mislim, da je breja. In veliko starejša od dveh let. Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti