Kam na dopust?

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

tema odprta - 8. apr 2006 9:17 | ogledi: 4.561 | odgovori: 91

Mogoče je še malo prekmalu ampak vseeno kam se odoravljate na dopust?Mi še ne vemo ampak nagibamo se k kvarnerju in srednji dalmaciji.Kaj pa vi?

mamazeljka

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

8. apr 2006 9:28

Samo daleč od Hrvaške - vsaj midva. Vsakokrat znova razočaranje zaradi zasoljenih cen in neprijaznosti. Tako da kar se morja tiče prisegava le še na slovensko ali pa severno morje. Letos morava šparati in bova najverjetneje le za kak enodnevni izlet obiskala slovensko obalo, drugače pa bo verjetno v programu kaka turistična kmetija ali domači penzion in kolesarjenje kje po Sloveniji (za začetek in pridobivanje forme verjetno Prekmurje ) Lep vikend!!!!! tjas

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

8. apr 2006 10:03

tjaš, se pa ne strinjam s tabo, kar se tiče zasoljenih cen na Hrvaškem! To je le na naši obali, plačamo parkirnino, plačamo plažo, plačamo senčnik in ležalnik, ker s svoji ne smeš na plažo...Plačamo tuš... V Izoli v San Simonu, niti svoje pijače in hrane ne smeš nesti na plažo, halooooo! In kaj nam naša obala sploh dobrega nudi? Nič! Je lepa, ampak s takim načinom samo zgubljajo... Mi smo letos rezervirali v Petrčanah pri Zadru. Lep dan Teka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. apr 2006 10:46

Teka, [e vedno sem tvoja dol ica glede slik. Ampakk apartmaje so prenavljali in novi posnetki bodo sele po prvem maju. Vidim, da ste ye reyervirali *nekaj me tipkovnica yafrka,a sem na necakovem racunalniku pa ne ynam preklopit tipkovice na slovenski jeyik...(. Se ne strinjam cisto s Tjas glede Hrvaske v primerjavi s slovensko obalo. Nasa me ylepa ne vidi, cene so glede na ponudbo trikrat bolj neupraviceno yasoljene kot pri juynih sosedih. Ze res, da tudi pri njih ni vedno vse, kot bi moralo biti, ampak ze cetrt stoletja letujemo tam in bomo vsaj tri tedne tudi vsako naslednje leto preziveli tam, vmes pa seveda skocili se kam drugam. Mi smo bolj robinzonski tipi, iy vikenda se s colniom voyimo po otokih in nimamo slabih iykusenj. Res pa tudi od svojih ynancev slisim marsikako pikro na racun juznih sosedov, vendar iy lastnih izkusenj tudi vem, kako oholo se vcasih obnasajo nekateri moji soranodnjaki med letovanjem na Hrvaskem. Se vedno mislim, da kakrsni smo mi do njih, taki so oni do nas, iyjeme pa so vedno in povsod. In ce bi bila Hrvaska res tako zelo slaba, yakaj potem poynam toliko Slovencev, ki doli kupujejo apartmaje ali hise_ Iy mojega kroga ynancev le redko kdo nima cesa takega tam doli. Sicer pa na sreco lahko iybiramo in vsak gre tja, kjer se najbolje pocuti, kar je tudi najbolj pomembno ya dopust. Mamamia mamamia

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

8. apr 2006 11:14

Mi smo lansko leto bili v Petrčanih in smo bili zelo zadovoljni tako glede čistega morja in obale kot tudi glede apartmaja,ki smo ga najeli preko agencije. Letos nameravamo letovati na Korčuli(mesto Korčula).Tam še nismo bili zato me zanima mnenje tistih,ki ste Korčulo že obiskali. kalcicl Sporočilo je spremenil(a) kalcicl dne 08. apr 2006 11:15:31

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

8. apr 2006 11:17

Lansko leto sva bila na Pagu in v Crikvenici- oboje super, ljudje izredno prijazni. Letos Santorini.. biba

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

8. apr 2006 11:24

Mamamia oprosti, Hrvaška JE definitivno predraga za kar ponuja. Mi sami pa smo toliko let živeli - in nekateri pač še naprej živijo z fiksacijo v glavi - poletje - morje - Hrvaška in tako pač je. Lahko bi bilo še 10 x dražje pa se nič v glavah ne bi spremenilo. " Pozitivne " lastnosti pa prevagajo. In to je relativna bližina in poznavanje jezika. Bolj zanimivo je dejstvo, da veliko mladih družin ne hodi " samo " na Hrvaško. In še zanimivejše je to, da debata o tem DA ali PROTI sploh poteka. Očitno nekaj na tem je. In še odgovor na vprašanje - letos bomo zalezovali medvede po Pohorju. Bom kar potrebovala kak nasvet.................in šparali za potovanje na Kubo. Lumpica

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

8. apr 2006 11:32

kalcicl moj mož je lani obisksl Korčulo in se mu ni zdelo.Pravi da za enodnevni izlet ja, več pa ne.Samo mesto je lepo, plaže nikakršne... Teka

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

8. apr 2006 11:37

vcibej, moj stric je direktor in je prepotoval cel svet,a čez jadran ga ni, je rekel.Se strinjam, da je tudi drugje lepo. Teka

gostenn  

član od: 2.11.2005

sporočila: 131

8. apr 2006 12:16

Mi tudi že nekaj let hodimo na Pag, v majno vasico, privat seveda vzamemo apartma. Plaža je čudovita, še posebej nam veliko pomeni , ker je mivka in nobenih kamnov niti ježev , saj imamo leto in pol starega malčka. Moram povedat da tudi ni nobene gužve, lani je malček spal kar na plaži.Za nas bo vsaj za enkrat Hrvaška še na prvem mestu. Pa lep pozdrav. Ups še ena malenkost, mi potujemo že čez 2 mes.in pol. upajmo da bo vreme, lani smo imeli pravo vročino, že kar preveč vroče ,glede na kasnejše poletje. gostenn

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. apr 2006 12:39

Lani križarjenje na ameriški ladji in ker je bilo prekrasno gremo letos spet. Saj je lepa hrvaška obala, samo meni osebno je veliko lepše kje drugje po svetu. Pa moji družini tudi. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti