Živalsko kraljestvo

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 7. apr 2006 16:22 | ogledi: 2.997 | odgovori: 20

Moja 2 otročka zbirata slikice živalsko kraljestvo. Zbrali smo jih zaenkrat nekaj čez 100 se pravi, da jih potrebujemo še 1x toliko. Ker me vsakič ko lepimo nove sličice "morita" s tem kdaj bo album poln in kdaj bodo vse živalice v njem, nočeta pa več preveč rada jesti čokoladic, me zanima, če jih imate kaj odveč, da jih vaši otroci več ne zbirajo, ali pa bi jih zamenjali (nekaj jih imamo, čeprav mi jih večino, ki ne grejo notri zmakneta in lepita po stanovanju ) se prosim oglasite.

Seveda pa najbolj od vsega čakata nagrado, to se jima zdi zelo nobel, da bi onadva nekaj dobila po pošti.

jade

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. apr 2006 16:26

Jade najbolše, da jima po pošti pošlješ kakšno majhno igračko in rečeš, da sta nekje dobila eno nagrado (se pač nekaj izmisliš). Veš kolk se jima bo fajn zdel. Pri otrocih res ni treba veliko, da jih razveseliš. Slikic pa žal nimam- se bo gotovo kdo oglasil, ki bo za biznis Lep dan vam želim

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. apr 2006 16:40

Ha ha rozanec, dobra ideja ampak dobro vesta, da mora biti album najprej poln. Se mi zdi, da so mene, ko sem bila majhna lažje kaj "nafarbali" kot te naše mulčke danes. Ko je bila hči stara 2 leti ji je ata (možev oče) rekel, da otroke prinese štorkla. Pa je bila nekaj časa tiho in ga je samo debelo gledala, potem pa je rekla "Ja ata, dojenčke imajo mamice v trebuščku potem se pa rodijo, a ti to nisi vedel?". Mi smo jo samo debelo gledali. Pa sem jo jaz vprašala kako ona to ve. Pa je rekla "Ja teta Renata je tudi mela velik trebušček, potem je pa domov prinesla dojenčka, pa ni več mela velikega trebuščka. Je mela dojenčka notri." Kje jo bom pol za slikice nafarbala. jade

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

7. apr 2006 18:55

Kok ste luštne! Vrana

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. apr 2006 19:22

Ja Jade, pozabljam na dejstvo, da se danes otroci rodijo že z višjo izobrazbo. Imaš čisto prav, res so pametnejši, kot smo bili mi včasih. Pa od kje? Kupi ji (oz. jima) kakšne otroške križanke, pa jih skupaj rešite in pošljite rešitve- tako te sigurno ne bo mogla dobit, četudi ne bo nagrajena, pa bo nekaj vseeno prispelo po pošti. ;-) Lep dan vam želim

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. apr 2006 19:38

Rozanec pa ti si res pametne, vidiš to pa mi ne bi prišlo na misel. Hvala za dobo idejo. jade

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. apr 2006 19:47

Ja če je koga treba kaj okrog prinest, sem vedno polna idej Lep dan vam želim

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

7. apr 2006 21:11

Ko sta moja otrok zbirala te sličice (cca 20 let nazaj), sem imela eno sodelavko, ki je skrbela za menjavo. Vse sličice, ki so bile višek, smo dajali njej, dobivali pa tiste, ki so bile odveč komu drugemu. Bilo je enostavno, dal si ji seznam manjkajočih sličic in čakal, seveda kupovali čokoladice smo še tudi. Na ta način smo nabrali sličic za dva albuma, sami ne bi nikoli zmogli. Bilo pa je res veliko veselje, ko je poštarski kombi pripeljal paket Životinjsko carstvo. Povedala mi je mama, ker sem bila takrat v službi. Lp iz Mb riba-ribica

Pika Nogavička  

član od: 1.10.2005

sporočila: 75

7. apr 2006 23:10

Jade,ne vem sicer točnega naslova, ampak če boš v iskalnik vtipkala "družinsko gledališče Kolenc", se ti bo odprla njihova stran, tam pa menda med drugim obstaja tudi nekakšen forum za menjavo sličic. Z zbiranjem le-teh se namreč ukvarja tudi oče v družini Kolenc. Moji so, ko sta jim manjkali samo še dve sličici, pisali in manjkajoči sličici tudi dobili-čokoladke iz Kraša smo že popapkali, njami!!! Pika Nogavička

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

8. apr 2006 10:27

Ali pa poglejte v kakšno otroško revijo, tudi v časopisu Večer je ob ponedeljkih na najstniši strani kakšen mali oglas, kjer si otroci dopisujejo in izmenjujejo slikice. Pri nas smo na takšen način dopolnili album. Pa še zanimivo je bilo tisto dopisovanje in vsaki dan čakanje kaj bo poštar prinesel Rebeka

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

10. apr 2006 22:13

Jade poglej na zasebno pošto. balu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti