Menopavza

akim  

član od: 10.4.2007

sporočila: 141

6. jan 2008 20:09

Meni je ginekolog predpisal Cipralex - blag antidepresiv, ki se dobi samo na recept. Pomaga! Normalno lahko komuniciram z okolico, prej pa včasih sebe nisem mogla prenašat, ker sem bila tako sitna. Poskusila sem z nadomestno hormonsko terapijo, pa sem morala nehati zaradi migren. Zdaj je na to temo bolje. akim

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

6. jan 2008 20:20

zanima me tudi to"zakaj se tako redim?,sitna sem,kuha me ,pa še redim se,zakaj tako???Kile kr skačejo,šlavhi so tudi od jela pa malo dela,zdaj jih je še več!! senka

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

6. jan 2008 21:38

Tudi jaz sem že 2 meseca na Cipralexu, saj mi ni bilo za preživet. Senka, pri meni isto. Ne vem, verjetno bo treba zdržat, druge nam ni. Pozdravček!

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. jan 2008 21:46

Jaz sem jemala Livial 2 meseca,mi je zrasel pritisk ,da sem morala takoj nehati.Samo premaknem se in me poliva,dobila velik apetit,ni važno kaj ,glavno da nekaj meljem.Groza ,sama sebi sem odveč. lp goga

adnaloj  

član od: 29.11.2007

sporočila: 19

7. jan 2008 0:31

Pozdravljene, mene pa zanima, ali se dobi Menosoy v lekarni brez recepta. Nisem še pri Abrahamu, težave pa so kar precejšnje. Zdravnik mi ne dovoli jemati hormonskih tablet, ker sem preživela infarkt in naj kar malo potrpim- vseeno bi mi prav prišle kakšne kapsule iz zelišč za lajšanje težav, adnaloj

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

7. jan 2008 1:12

adnaloj, Menosoy dobiš v lekarni brez recepta. galja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. jan 2008 4:00

Zelo pomagajo zeliščne kapsule Memo caps in matični mleček, pa koralni kalcij z dodatkom magnezija. To jaz uporabljam in počutim se odlično, pa še zelo malo možnosti imam za osteoporozo. Kyara

martinas  

član od: 26.7.2002

sporočila: 23

7. jan 2008 7:52

Pozdravljene, v celoti se strinjam z mnenjem Prekmurke. Pravilna prehrana, čim manj mesa, sladkarij, sprehodi, masaže, koralni kalcij. In seveda, čim več časa zase. Če se da. Drugače je pa vse v glavi. Počutim se krasno, kar se pa tečnobe tiče, pa mož pravi, da sem bila že prej tečna. Radi se imejte, pa bo vse OK. martina martinas

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

7. jan 2008 10:56

Szdenka je napisal/a:
Punce, da ne bi mislile, da s sojo ne vem koliko pridobite...Če bi bila naravna, potem da, tako vsa gensko spremenjena pa mislim, da ste še na slabšem. Zdenka
Po naših kmetijah je še dovolj domače soje, ki ni gensko spremenjena. Je pa tudi enostavna za gojenje,tako da si jo lahko vsaka,ki ima malo vrta sam vzgoji. Sama jo uporabljam in mi je koristen pripomoček pri premagovanju težav z meno. Lp Nasha

nonica  

član od: 19.11.2007

sporočila: 105

7. jan 2008 11:03

Tri leta sem jemala Cipralex, počutje in komunikacija z okolico je bila dobra. Sedaj sem za pol leta prenehala, vendar bom morala spet pričeti z jemanjem teh tablet. Pomaga. Vse ostalo pa tako, kot pravita Prekmurka in Martinas. nonica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti