Aloe vera krema

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. avg 2007 13:19

Pojdi tja in vprašaj za testerje. Jih imajo in tudi dajo. (jaz sem imela kožo vneto do krvi od pudra, alergična sem bila na mila, kreme... uha...).

Potem sem lepega dne odštela dinsrčke za Loccitane... in svet je postal lepši...

lidka

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

18. avg 2007 19:35

Živ, mogoče malo neumno, ampak a Loccitane je naravna kozmetika? Ker ko sem brala sestavine, se mi je zdelo, da je en kup enih alkoholov in barvil noter? Kaj pa dr. Hauschka? Ali kdo uporablja in pozna to kozmetiko. V lekarni zanjo ni testerjev. Sicer mi je pa en farmacevt rekel, da naravne kozmetike enostavno ni?:( No, jaz se na to ne spoznam, zato pa takole sprašujem vas. LP, Pija Pingvin

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

18. avg 2007 20:08

Hja, Oriflame naj bi tudi bila naravna kozmetika, pa ni, če bereš sestavine. Danes res ne veš, kaj je naravno še in kaj ne. Najbolj naravno je, da si daš na faco kumarice in olivno olje z rumenjakom v lase. Pa še to so kumarice verjetno špricane, olivno olje pa,....sam bog ve kaj. Razen če ti zraste vse to doma in nič ne špricaš. Mislim, da je L"Occitane vredu kozmetika, jaz sem bila z vsem kar sem imel od njih zadovoljna. Dr. Hauschka pa ne poznam. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti