Bakker

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

16. mar 2008 18:20

Mi smo enkrat naročili tiste gigantske jagode. Sadike so prišle tako uboge, da smo jih komi rešili. Jagode so pa sploh slabo obrodile. Tiste čebulice iz vedra so pa tudi bolj tako,..eno so bile lepe, po večini pa so bile vse posušene. Jelenckova

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. mar 2008 18:22

Tisto pepino sadje smo tudi mi naročili, pa je prišla prej zima kot saadež (samo 1 sadež, ki ni do konca dozorel) Maline so pa v redu. Atina

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

16. mar 2008 18:25

Jaz imam pa z Bakkerjem same dobre izkušnje. Vse kaj sem naročila tam, je zacvetelo, obrodilo (viseče jagode, mini marelica). Vse dobila v času, ki sem ga označla. Prejela sem tudi obe uri (tisto prvo "zlato" in zdaj to). Tudi teta kar redno naročuje pri Bakkerju in je bila do sedaj vedno zadovoljna. Petya

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

16. mar 2008 18:34

Moja mama nima pripomb, vse OK, lanske hijacinte veselo bodejo na plan, tulipani tudi,.........narcise so v polnem cvetju, žafrani so že odcveteli..............Skratka, OK.

rimljanka - zasebno mnenje

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

16. mar 2008 18:48

Pri nas so rože dobro rastle, jagode so bile pa, oprostite izrazu, za en drek. Prvič-niso bile plezalne, drugič-nič ni zraslo (niti ena jagoda). Naši od takrat naprej naročajo samo rože. NaturensGalleri

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

16. mar 2008 18:52

jaz sem naročila pampaško travo in je že v prvem letu imela cvetove,jagode so pa prišle gratis,so rodile ampak so bile trde in kisle kljub pravilni negi in legi,.. anaeva

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

16. mar 2008 19:44

Moje dolgoletne izkusnje z Bakker-jem :cebulnice so nadpovprecne kvalitete-ostalo pa morda malo manj.Glede barv pa bi vsak moral vedeti, da takih zivih,sijocih barv kot so v v katalogu, v naravi ni,torej jih je treba vzeti malo "z rezervo". In se to: ce mi kaj ni uspevalo, sem napisala dopis, ali pa poklicala-enkrat so mi upostevali reklamacijo cetudi sem izgubila racun.lp lucka

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

16. mar 2008 19:54

Naročila sem lilije, lansko leto so že nebeško cvetele. Ena vrsta lilij je tako dišala, da kar nisi mogel stran. Zdaj vidim, da so že pognale iz zemlje, upam, da bodo tako lepo cvetele kot lani.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. mar 2008 19:57

Pri Bakkerju sem kupovala samo enkrat.  Razen nekih koreninic (ki po moje pri nas niso bile prezimno trdne) mi je vse lepo ozelenelo, nekatere so se dodobra razrasle šele drugo leto, gratis tulipani so bili enkratni.

Vendar ničesar več ne kupim, ker se mi zdi predrago in večino tega lahko dobim v naših vrtnarijah v boljši kondiciji, direktno vidim, kako izgleda. Pa še nekaj več denarja ostane slovenskim delavcem, čeprav je najbrž večino cvetja tako ali tako uvoženega iz Holandije.

Poleg tega me zelo motijo njihovi komercialni prijemi - razne nagrade, tisoči evrov, vodnjaki, vedra ..., ker vem, da vse to plačamo s previsoko ceno.

Cila

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

16. mar 2008 21:46

Jaz zelo zadovoljna, vsako leto naročam, vse lepo cveti. Če mi kdo pomaga, bi z veseljem poslala sliko lanskih tulipanov, ampak žal mi ne gre. lp, pinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti