Bakker

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

17. mar 2008 14:41

Tudi jaz sem lani kupila plezalne jagode,pa jih je ratalo 10 kom.So se pa zelo razrasle,upam,da bojo letos kaj bolj obrodile. Kupila sem tudi nekaj rož,ki pa so prispele po pošti popolnoma suhe in ovenele.Seveda se mi niso niti sprijele,ker so bile v obupnem stanju.Po telefonu sem reklamirala in so mi poslali nove.In spet ista pesem,suhe,ovenele... Tako,da nikoli več ne kupim pri njih. tanya017

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

17. mar 2008 16:08

Ko takole poslušam, koliko ljudi je prejelo Bakkerjeve kataloge in vsi imajo možnost zadeti 30.000 EUR, me že to odbije, da vržem vsako njihovo pošto direktno v koš oziroma v star papir.

 

Sama sem že kupila par stvari in le čebulnice so mi ratale, pa še te le kakih 50 %. Da ne govorim o vrtnicah, nageljnih,... Pa še poceni niso stvari. Slike so eno, kar dobiš, pa...

 

Grem raje v vrtnarijo, pa četudi dam malo več, še svetujejo mi, pa smo zadovoljni vsi.

 

Lep dan!

 

JAMONI

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

17. mar 2008 16:51

magnolija je napisal/a:
Maserka prilepit slikico je dokaj enostavno: V iskalnik vtipkaš www.shrani.si Klikneš opcijo choose … odpre se ti okno v katerem poiščeš sliko, ki si jo poprej npr. shranila na namizje. Dvakrat na hitro klikneš. Potem pritisneš velik oranžen shrani in počakaš. Odpre se ti sledeče okno: Klikneš označen Kopiraj. Potem odpreš kulinariko in pritisneš desno tipko na miški ter izbereš prilepi oz. paste. Izpiše se [img]http://shrani.si/f/………. Ko v kulinariki odpošlješ odgovor se bo ta zapis samodejno spremenili v fotografijo. magnolija
Hvala .... bom probala če bo šlo maserka

macica  

član od: 22.2.2008

sporočila: 23

18. mar 2008 7:59

Še jaz bi dodala eno slabo izkušnjo, sicer ne mojo, ampak od znanke. Na naslovnici je bil prikazan krasen okrasni mlin za na vrt. Ko ga je znanka naročila, pa je dobila mlin cca. 30 cm visok, ki ga sedaj nima za nikamor, mogoče za na pult... Nori nategovalci.... Tudi z rožami ni bilo nič. Lp, Macica macica

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

18. mar 2008 9:21

No,jaz sem prerasla te nagrade-ce kupis,ti podarimo-itd.Vem iz izkusenj, da ti prav NIHCE NIC ne podari, torej me ne premamijo razni vodnjaki, pa mlini,palcki,pa morebitni dobitki,ipd. Kupim le,kar v redni prodaji tezko ali pa sploh ne dobim.Tulipani,sploh nizki polnjeni,so enkratni,prav tako anemone, okrasni cesen,pa stepske lilije imajo v barvah,ki jih nikjer drugje nisem zasledila. Ravno vceraj sem kupila se eno pritlikavo breskev,ki pri Bakker stane cca 27 E, v neki vrtnariji pa je bila dobrih 15. Racunice torej res ni,ampak jaz bom cebulnice se naprej kupovala pri Bakker-ju.Ampak samo cebulnice! lucka

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

18. mar 2008 9:41

Tudi meni je vse to preprosto nateg, raje kupim pri nas, se pogovorim s prijaznim vrtnarjem, po vrh mi da še tri boge sadike nekega paradižnika, ki kasneje najlepše obrodi. Zakaj bi služili drugi, podpirat moramo ja naše. Malčica

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

18. mar 2008 10:06

Ojla, tudi jaz že par let naročujem pri njih pa sem z rožicami, predvsem pa s čebulicami zelo zadovoljna, z zelenjavo in sadjem pa imam slabše izkušnje in jih ne naročujem več. Sem lansko leto naročila mini paradižnik pa je ena sadika bila polomljena, sem reklamirala in dobila nove tri v še slabšem stanju še enkrat reklamirala in dobila dobropis. Tako da sedaj naročim več ali manj čebulice, ker te res dobro naredijo, imam pa slabe izkušnje s čebulicami iz merkurja, drugače pa dobro naredijo tudi tiste iz Hoferja pa Lidlna samo tam imaš samo ene pet različnih in to je to. Jih potem kombiniram s temi iz Bakkerja ker majo res take barve, ki jih težko dobiš drugje. CARLY

smrko  

član od: 19.9.2007

sporočila: 73

18. mar 2008 10:15

Sama imam tudi bolj slabe iskušnje ,a vam rečem če ste v dvomih in vam je žal ,da ste naročile,vam svetujem na paket napišite ne sprejmem in ni nobenih stroškov,denar pa porabite drugje. Lep dan smrko

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

18. mar 2008 13:10

Moja soseda je v petek dobila paket od Bakkerja sama želost .Naročile sva dan razlike ,jaz sem danes poklicala in odpovedala naročilo.Je bolje kupiti v vrtnariji saj vidiš kaj kupiš,pa če tudi je dražje. Milži

dusmar  

član od: 10.9.2002

sporočila: 32

19. mar 2008 20:20

Moja mama je lani naročila plezalne jagode, vendar niso uspele tako kot na sliki, par pa smo jih vendarle poskusili. Naročila je neke rože(ne vem kakšne), zraven pa dobila tudi uro s kristalčki. Teče točno in jo je treba zelo poredko ročno naviti. Je kar lepa. Lp Marija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti