Bakker

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

16. mar 2008 22:55

Tudi moje izkušnje, jagod NE! Rože pa neko povprečje. Pecenka

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

16. mar 2008 23:18

A ni boljše, če si rastline ogledate v živo, pri kakšnem vrtnarju ? Vsaj veste kako raste, kje raste, kako skrbijo za njih... Saj vem, da so to samo rožice in ni naprimer hrana, ampak zato vseeno zdevate kar dosti denarja. Zato vsaj kupite kvalitetno robo. Oni tudi, če brez kompliciranja vrnejo denar oz.dajo drugo sadiko, se jim to še vedno splača, ker imajo verjetno po celi Evropi vrtnarje, ki jih oskrbujejo z robo, ker so dosti veliki dobijo lahko rabate ali pa so zmenjeni za zamenjavo sadik. Še vedno pa se mi zdi to ž kvaliteta. Kar se tiče telih bauhausov in ostalih velikih, pa ne rečem, da imajo slabo robo vsaj tisti dan ko jo dobijo, drugače pa mislim, da bi trgovci lahko malo bolje poskrbeli za njo. Ali dajo pa raje v akcijo, ko je že skoraj vse za stran. Tolk od mene, lp, Rmeli Rmeli

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

17. mar 2008 0:14

Očitno bi morali malo zalit rože v lončkih, vsaj po nekah dneh. Jasno je, da ne prodajo vseh prvi dan. A jih potem sploh še kaj pogledajo? Lp! riba-ribica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

17. mar 2008 8:47

nisem brala vseh strani. vem, da moji mami nekatere stvari niso zrasle, jim je to napisala, pa so ji poslali druge. tako da se jim splača sporočiti o neuspehih. klavdija

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

17. mar 2008 9:19

Ne vem zakaj se vsi pritožujete nad Bakkerjem. Saj lahko zahtevate povračilo denarja če vam kaj ni zraslo. Mi smo naročili begonije in niso zrasle pa smo dobili denar povrnjen in kupili vrtnice za živo mejo. Zaenkrat izgledajo super. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

17. mar 2008 9:44

Pr nas je oči naročil amarilis in zdej bo kmal zacvetel že drugič in to v roku 3 mesecev ... sej bi prpopala slikco sam ne znam ker res čudovito izgleda. maserka

tibe  

član od: 20.2.2008

sporočila: 104

17. mar 2008 9:57

Tudi jaz o Bkkerju nimam samo slabega mnenja. Res so kar dragi. Ampak pri nas se je lani nekaj vrtnic posušilo. Obvestili smo jih in poslali so nam dobropis v vrednosti vrtnic. Za ta denar sem potemkupila ene druge rože. Predlani sem kupila 200 kom gladiol in so se odlično obnesle, sedaj jih imam že nekaj več, ker so se razmnožile. Je pa res, da rastlino v vrtnariji vidiš, sliko pa je treba vedno gledati bolj simbolično, v resnici ni nikoli tako lepo. Veliko je odvisno tudi od pogojev, ki jih ima rastlina za rast. Sama imam kar dobre izkušnje z nakupi rastlin v trgovskih centrih, kjer cene običajno tudi niso visoke. Lep pozdrav in obilo užitkov na vrtu! tibe

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

17. mar 2008 10:10

Maserka prilepit slikico je dokaj enostavno: V iskalnik vtipkaš www.shrani.si Klikneš opcijo choose … odpre se ti okno v katerem poiščeš sliko, ki si jo poprej npr. shranila na namizje. Dvakrat na hitro klikneš. Potem pritisneš velik oranžen shrani in počakaš. Odpre se ti sledeče okno: Klikneš označen Kopiraj. Potem odpreš kulinariko in pritisneš desno tipko na miški ter izbereš prilepi oz. paste. Izpiše se [img]http://shrani.si/f/………. Ko v kulinariki odpošlješ odgovor se bo ta zapis samodejno spremenili v fotografijo. magnolija

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

17. mar 2008 13:34

Tudi moje plezalne jagode niso nič obrodile. Poletne narcise so cvetele samo prvo leto, potem nič več. Od čebulic, ki sem jih dobivala v vedrih, jih več kot polovica ni prišla ven. Naročila sem tudi dve sadni drevesi, ena sliva je lani prvič obrodila, plod je bila čisto navadna modra sliva, brez okusa, v katalogu pa je bil na sliki čisto drugačen plod. Čakam še na drugo slivo, da bo imela plodove (štiri leta že čakam). Tudi vrtnica vzpenjalka ni nič posebnega. Nekaj denarja sem že dobila nazaj, ko sem reklamirala, ker sem dobila preslabe sadike ali uničene, ne morem pa reklamirat za vsako sadiko ali rastlino. Edino s čimer sem bila zadovoljna so tulipani v barvi breskve. Ti so lani čudovito cveteli, bom videla kaj bo letos. Me pa mika, da bi naročila vsakokrat, ko dobim katalog, ko pa so tako čudovite slikice. Trenutno me grozno mučijo vrtnice čajevke, takih intenzivnih barv, pa se še kar upiram naročilu zaradi slabih izkušenj. zvezdica55

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. mar 2008 14:26

Magnolija sem še jaz sprobala, pa deluje! Hvala za pouk. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti