Čestitka za dan žena

keyj  

član od: 17.9.2004

sporočila: 91

8. mar 2006 14:22

HVALA LEPA VSEM ZA TAKO LEPE MISLI OB TEM DNEM. PRIJETNO, PRIJAZNO IN PREKRITO Z LJUBEZNIJO NAJ BO DANES OZRAČJE ZA VSE VAS PRELEPE DAME, KI Z RADOSTJO VSAKI DAN POPESTRITE KUHINJISKI PLAN. Polno, polno rožic,...... keyj

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

8. mar 2006 14:41

No, pa vam poklanjam za dan žena izvor mojega nicka, ki sem ga "ustvaril" ob prijavi... Ime mi je Sašo...ampak ob prijavi se nikakor nisem mogel registrirati z mojim imenom ( nimam pojma zakaj - verjetno zasedeno) ....pa takole razmišljam , ko mi pogled uide na polico ( ja , Ognjič...imela si prav - delno tudi ti Mamamia, saj je to blagovna znamka)) in gledam flaško parfuma ( Escada - Sentimenti pour homme), ki mi ga je kupila žena....ime se mi je zdelo zanimivo....in sem ga "naklofal", registracija prijela.....in od takrat , ga veliko kje uporabljam.... Pa še enkrat....čestitke! Pa veste, ve drage dame, katera je najlepša - za ta praznik roža? " " " " Hmm.........tista roža, ki štrli od moža!! Nič ni tako močno kot sanje, kako ustvarjati prihodnost. (Victor Hugo) escada

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

8. mar 2006 14:47

Tisto kar je "notri"je veliko pomenbnejše od tistega kar je "zunaj".Danes je naš dan,dan žensk! Ne tistih ,ki se delajo,da to so!Uživaj ta dan ženska!!!!.Lepo praznujte in bodite v sočku. Hvala obema! jelcy

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

8. mar 2006 14:47

Najlepša roža je tista, ki raste v roki Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. mar 2006 15:00

Dragička in escada, vajino pisanje združujem z nedavno debato na temo o tem, kako se dvigne: najlepša je tista roža, ki v ženini roki raste - in je od moža...Mamamia mamamia

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

8. mar 2006 15:05

Escada, kako pa ti lepo dišiiišššš , je tudi "pur femme" odličen in tisti magnetism, sem malo mahnjena na parfume, veš Ognjic

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

8. mar 2006 15:11

Postala bom, kar si želim; počela bom, kar se mi zdi. A drugim s tem ne bom škodila – pomembni so kot jaz in ti. Če kaj zgodi se, si odpustimo; v glavi dobrih misli sto. Kar naj zgodi se, kar se mora, up prinese srečo vso. Vse to sem, kar si dovolim, zdaj jočem se, zdaj se smejim: če to priznam še vsem ostalim, za srečo jaz se ne bojim. Prisluhnila si bom, spoznala, da sreče svoje sem krojač – prijateljujva, brez zamere, ljubezen ključ je od vseh vrat. Tudi jaz si želim svoje družbe, pravična sebi, tebi, vsem. Le kaj počela bi brez sebe? Poraz, zaprla te bom ven. KATHY HUDDLESTON Sporočilo je spremenil(a) sara.vidmar dne 08. mar 2006 15:11:50

stani  

član od: 10.11.2005

sporočila: 235

8. mar 2006 15:17

Hvala lepa za lepe želje Matjaž, hitro se pozdravi. stani

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

8. mar 2006 15:34

Hvala za lepe želje! Za eskado - (tudi konfekcija je od Eskade je lepa!). Najlepša roža je tista, ki visi od moža. Migla

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

8. mar 2006 15:45

Hvala lepa Matjaž! Tudi jaz čestitam vsem puncam,ženam,ženskam,deklicam,mamicam,babicam,prababicam,ljubicam! Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti